o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

"Wy barany". Lekarz zrównał ją z ziemią. Edyta Górniak odpowiada

393
Podziel się

Edyta Górniak została ostro skrytykowana za swoje tezy dotyczące pandemii koronawirusa. Wokalistka postanowiła, że nie może przejść obok tego obojętnie. Zamieściła w sieci mocną ripostę!

"Wy barany". Lekarz zrównał ją z ziemią. Edyta Górniak odpowiada
Edyta Górniak odpowiada na krytykę (Instagram.com)
bDnNeCFx

O Edycie Górniak mówi się ostatnio bardzo dużo. Wszystko za sprawą tego, że wokalistka wzbudza sporo kontrowersji. Niedawno zszokowała swoim werdyktem widzów "The Voice of Poland", a ponadto przeprowadziła na Instagramie relację live, podczas której wygłosiła wiele kontrowersyjnych tez.

Mówiła między innymi o tym, że władzę nad światem przejmuje zły duch.

bDnNeCFz
Teraz szatan ma ucztę. Jeżeli człowiek nie przypomni sobie teraz, kim jest Bóg, to człowiek przestanie istnieć. Zostaną same cyborgi. Więc proszę was o to. Nie rozglądajcie się na to, co się dzieje dookoła. Bo w głowie i w sercu jest niezwykły, przepiękny świat - przekazywała Górniak.

Górniak mówiła też m.in. o tym, że jej zdaniem Bill Gates przeprowadza teraz selekcję ludzkości. Oceniała ponadto, że mrówki w słoikach zabijają się, gdy potrząśnie się naczyniem, maseczki dzielą naród, a w szpitalach leżą... statyści.

Ludzie umierają każdego dnia na świecie. Umierają masowo, bo się poddali. Ludzie chorują, wtedy kiedy choruje dusza. Chyba, że jest uszkodzenie mechaniczne. My, ludzie, mamy zdolność, że potrafimy leczyć i chorować. Kiedy ludzie się kłócą, zaczynają chorować - zaznaczała.
bDnNeCFF

Górniak była mocno krytykowana. Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej zasugerował, że artystka wiedzę czerpie "ze starożytności". Jednocześnie ocenił, że za tego typu wypowiedzi powinny być nakładane kary.

Edyta Górniak odpowiada. "Rok absurdów, manipulacji i rozpadu"

Teraz Górniak postanowiła opublikować obszerny wpis na Facebooku, w którym odpiera zarzuty. Oceniła, że jej wypowiedzi zostały zmanipulowane i zapowiedziała podjęcie kroków prawnych wobec kolegów z branży. Nazwała ich jednocześnie "baranami".

Rok absurdów, manipulacji i rozpadu wszystkiego co znaliśmy. Rok utraty zdrowia i rok utraty Duszy. Gdzie się zatrzymamy, jeśli człowiek zaledwie nabiera rozpędu w agresji? Świat nie powinien być jednolity. Ale nie powinien także być poróżniony w takim sensie, jak się to na Naszych oczach objawia. Jestem zaskoczona medialną manipulacją moich wypowiedzi. Poruszyłam wiele wątków i zagadnień, także tych globalnie trudnych wcale nie mniej, niż sam covid. Poruszyłam je nie w telewizji ogólnopolskiej, lecz na prywatnym, zamkniętym kanale - pisze Górniak.
bDnNeCFG
bDnNeCGa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(393)
Zoya
2 tyg. temu
Najporezniejszym wirusem swiata jest glupota ludzka. Dlatego wlasnie tak latwo bylo elitom rzadzacym stworzyc pandemie strachu. Pan Gates juz dawno oficjalnie powiedzial o tym jakie sa plany, ale zaslepionym to nie wystarczy zeby przejrzec na oczy i zrozumiec co sie dzieje. Dla nich prawdziwe jest to, co jest pokazane w tv
taka prawda
2 tyg. temu
"Rok absurdów, manipulacji i rozpadu" - akurat te słowa co powiedziała, mówią prawdę.
Bet
2 tyg. temu
Ktoś chyba zapomniał że prócz koronawirusa są jeszcze inne choroby . To jeden z przykładów który nigdy nie powinien się wydarzyć: Nie żyje 17-letni Bartek, u którego ratownicy medyczni stwierdzili koronawirusa. Ciężki stan pacjenta kwalifikował go do natychmiastowej hospitalizacji. Kolejne placówki odmawiały jednak jego przyjęcia. Chłopiec trafił do szpitala po dziesięciu godzinach spędzonych w karetce. Po badaniu okazało się, że wcale nie jest zakażony. Niestety, było już za późno.
bDnNeCGb
k14
2 tyg. temu
no tak w taborze powiedzieli ze to mistyfikacja.
maximus
2 tyg. temu
Brawo pani Edyto za odwagę
Najnowsze komentarze (393)
aga
1 tyg. temu
Wyczytała w szklanej kuli.
Stefek
1 tyg. temu
Prezuś NIL już rusza do walki. Szczypta się ludziska może przeżyjecie. A jego wiedza pochodzi z reklam Pfizera. Sam poducent tego czegoś mówi, że ma NADZIEJĘ że szczypionka zadziała. Tak jak placebo. Koncerny się zdenerwowały, że znana osoba śmiała wypowiedzieć się negatywnie o tych produktach i stąd ta cała chryja.
elcia
2 tyg. temu
Mówi się dużo o Pani Edycie bo jest teraz gwiazdą w the voice of Poland. I mimo, że niektóre jej decyzje szokują to i tak zdecydowanie podnosi poziom tego programu. I jak zawsze wygląda zjawiskowo, sama nie wiem jak ona to robi :)
BNe
2 tyg. temu
Za takie wypowiedzi i za profanację hymnu narodowego nalezy się tej pani prokurator
monika
2 tyg. temu
W każdym razie mamy pandemię i należy o siebie i o swoich bliskich dbać. A Edyta jest gwiazdą i mimo wszystko nadal ją uwielbiam w the voice w roli trenera
teresa
2 tyg. temu
Edyta nie jest lekarzem po pierwsze. A z resztą mało mnie interesuje mnie jakie ona ma podejście do korony, mam wrażenie że kazdy ma jakieś swoje teorie. Grunt że w swojej domenie jest niezastąpione, Voice of poland bez niej nie byłby taki sam. Ja tam tylko dla niej program oglądam :)
Bożena
2 tyg. temu
Ja Edytę Górniak darzę ogromną sympatią. To, co sądzi to jej prywatna sprawa i ma do tego pełne prawo. Oglądałam ją w kilku programach, ale w The Voice po prostu wymiata!
Ester
2 tyg. temu
Starsza kobieta bez wykształcenia , znana z płaczu , licznych narzeczonych i jednego hitu - Dziewczyna szamana . Jakoś istnieć trzeba.
bDnNeCFT
Tak
2 tyg. temu
Pani Edyta ma rację w 100%, już w kwietniu było widać że coś jest nie tak z tą pandemią, brak logiki, brak sensu w działaniach mocno dawały do myślenia... Osobom myślącym oczywiście.
Terea123
2 tyg. temu
Pani Edyto... Jest Pani bardzo odważną mądrą kobietą. Dla wielu osob jest Pani światełkiem
Fala
2 tyg. temu
Wielka otędowniczka wiary niech zacznie od własnej moralności i przestanie gadać bajki
Jkj
2 tyg. temu
Brawo Edyta gratuluję odwagi i pięknego głosu nie zapominając o urodzie...
Aj tam
2 tyg. temu
Prawie wszyscy komętują to tak jak by wystawili horągiewkę która powiewa z prądem nacierającego wiatru mało odważnych komętarzy pod prąd tego wiatru ale to wkrótce przeminie nie wolno się ugiąc jak w tej piosence wiatr wyrywa z korzeniami tylko słabe drzewa.
HELBA
2 tyg. temu
Świat nie musi się rozpadać wystarczy że od manipulacji nienawiści do Polaków i hejtu rozpadnie się Warszawa Polacy wówczas będą szczęśliwi.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić