Wydało się, co kierowca Amazona robi w pracy. Widziało to 12 mln osób

175

Nie każdy podchodzi do swoich obowiązków związanych z pracą w taki sam sposób. Niektórzy wykorzystują wolne chwile na rozrywkę, jednak to, co zrobił dostawca paczek z Amazona, zobaczyło 12 mln osób. Po tym stracił pracę z dnia na dzień. Z pewnością zapamięta to na długo.

Wydało się, co kierowca Amazona robi w pracy. Widziało to 12 mln osób
Dostawa z Amazona nie wiedział o tym, że ktoś nagrywa to, co robi w czasie pracy. (Tik-tok)

Nagranie na Tik-toku 

Jedna z osób postanowiła podzielić się na TikToku nietypowym wideo. Użytkownik nie zdawał sobie jego sprawy z tego, że to, co wrzuci, stanie się prawdziwym viralem. Jego filmik obejrzało prawie 12 mln osób. Jednak to nie wszystko. Publikacja wiązała się z przykrymi konsekwencjami dla głównego bohatera nagrania. 

Pokazał, co robi w pracy 

Na filmiku opublikowanym na Tik-toku widać dostawcę paczek z Amazona, który rozwozi zamówienia na terenie Florydy. Jednak to, co zwraca uwagę widzów to nie zaparkowane przy jezdni auto, ale to, co dzieje się potem. Po dłuższej chwili z samochodu wychodzi skąpo ubrana kobieta, która na dodatek nie ma butów. W czarnej, obcisłej sukience wychodzi tylnymi drzwiami samochodu i poprawia swoje ubrania. Następnie boso oddala się od dostawczaka. 

Filmik sprawił, że każdy komentujący miał wiele do powiedzenia. Ich reakcją był głównie śmiech i podejrzenia, co para mogła robić we dwójkę przez tyle czasu. Jednak z pewnością osobą, która się z tego nie śmiała, był kierowca samochodu. Ponoć na drugi dzień pracy po tym, jak na światło dzienne wyszedł filmik, stracił swoje stanowisko. 

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Jak podaje rzecznik firmy cytowany przez "Daily Star":

Pozwolenie nieuprawnionym pasażerom na wejście do pojazdów dostawczych jest naruszeniem polityki Amazon, a ten kierowca nie dostarcza już paczek do klientów Amazon. To nie odzwierciedla wysokich standardów, jakie mamy dla naszych partnerów usług dostawczych i ich kierowców. 

Kierowca pożegnał się ze swoją dotychczasową pracą po tym, jak w nieodpowiedni sposób spędzał swój czas w pracy, dodatkowo wykorzystując do tego służbowe auto. Z pewnością ta historia będzie się ciągnąć za nim przez całe życie.

Zobacz także: Wygrali "Love Island". Te słowa słyszą na każdym kroku
Autor: OSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić