o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Wypadek w lesie. Nie żyje 41-latek

38
Podziel się

W miejscowości Pawłówka (woj. lubelskie) doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas wycinki drzew w lesie. 41-latek został przygnieciony przez drzewo. Zginął na miejscu.

Wypadek w lesie. Nie żyje 41-latek
41-latek został przygnieciony przez drzewo, zginął na miejscu. (Policja)
bEBYIbWt

W środę 28 lipca przed południem dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Pawłówka (gmina Rachanie), w lesie, miał miejsce nieszczęśliwy wypadek.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce, wstępnie ustalili, że 41-letni mieszkaniec gminy Bełżec podczas wykonywania prac związanych z wycinką został przygnieciony przez drzewo. Pomimo podjęcie prób reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń 41-latek zmarł na miejscu.

bEBYIbWv

O wypadku poinformowano Państwową Inspekcję Pracy oraz prokuraturę. Nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku pracować teraz będą policjanci pod nadzorem prokuratury.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wycinki drzew.

bEBYIbWB
Zobacz także: Zderzenie ciężarówki z pociągiem. Przejazd Kołbaskowo-Smolęcin zablokowany
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEBYIbWW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(38)
Ford F1
2 miesiące temu
Niedługo nie będzie drzew, tak że porady jak je ścinać przestaną mieć sens. To tak jak radzić, w którą stronę kręcić korbą, aby silnik zaskoczył (odpalić silnik)...
Ford F1
2 miesiące temu
Niedługo nie będzie drzew, tak że porady jak je ścinać przestaną mieć sens. To tak jak radzić w którą stronę kręcić korbą, aby silnik zaskoczył (odpalić silnik)...
Ford F1
2 miesiące temu
Niedługo nie będzie drzew, tak że porady jak je ścinać przestaną mieć sens. To tak jak radzić w którą stronę kręcić korbą, aby silnik zaskoczył (odpalić silnik)...
bEBYIbWX
wiolka
2 miesiące temu
To nie tragedia tylko karma.
taki są rządy
2 miesiące temu
Dlaczego rzeczniczka policyjna nabywa prawo do emeryturki po 15 latach pracy przy biurku bez składek, a drwal musi narażać się do 65 roku życia?
Taka prawda
2 miesiące temu
Pewnie zawisło i próbował docinać. Wtedy drzewo sprężynuje albo spada gwałtownie nawet w przeciwnym kierunku. Wiem to z doświadczenia i trochę z autopsji, ale zdążyłem uciec, chociaż piłę mi połamało. Gdy byłem młodszy. Teraz wiem ze takich drzew się nie ścina w tłumie tylko na wolne pole. Kto nie wierzy niech natnie gałąź II poloxt ja na drugiej gałęzi. Njby gałąź się oparła ale teraz spróbuj ciąć dalej, albo co gorsza od spodu. Od spodu urwie ci łeb, ciąć dalej prowadnica utrzyma jakiś czas ale spadnie prosto na ciebie. Prawa fizyki o których zapominamy w pracy.
pandemi
2 miesiące temu
Będzie on połączony z antenami 5G, które spowodują, że ludzie będą się gotować od środka tak jak jedzenie w mikrofalówce. Umrze bardzo wiele ludzi w wieku 55+. Będzie on na jesieni lub w zimie tego roku.
jkk
2 miesiące temu
dlaczego nas to nie martwi? bo zło choć w części zostało ukarane.
komuch
2 miesiące temu
A,został denat wcześniej zapoznany z przepisami BHP,przez odpowiedniego pracownika??Co z trzeżwością???Zaszczepiony był??
dostep777
2 miesiące temu
Czy ktoś z rządu ma pojęcie co się dzieje z polskimi lasami???. Bandy pseudo-leśników doprowadzają do ruiny i śmietniska najładniejsze leśne zakątki. To nie gospodarka, a rabunek bez skrupułów i żadnego pojęcia o ochronie przyrody, Zróbmy coś z tym co konieczny pod okiem Wosia doprowadził do stanu gorzej niż opłakanego. Mam ciekawy materiał na ten temat dotyczący lasów z okolic Kielc. Nadaje się tylko do sądów europejskich.
ERYK ANTYKLER...
2 miesiące temu
NATURY NIE POKONASZ.
esw
2 miesiące temu
a mają to czas na BHP, pis sekta wymaga wycinki tysięcy metrów sześciennych dziennie, u mnie w Trzebini las zaczyna wyglądać jak pustynia, wycięli już setki hektarów no ale to nie puszcza białowieska !!
shelter
2 miesiące temu
Matka Natura bierze odwet i mści się za zbrodnie przeciwko niej !!!
bEBYIbWP
Gucio
2 miesiące temu
Alkomat ile wyazał?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić