Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Wypadek w Toruniu. Pojawiło się drastyczne wideo z monitoringu

287
Podziel się:

Najpierw na Youtube, potem także na Facebooku, ktoś udostępnił nagranie z uderzenia mercedesa w pieszych na Szosie Lubickiej w Toruniu.

Wypadek w Toruniu. Pojawiło się drastyczne wideo z monitoringu
(Youtube.com)

W zespole prasowym toruńskiej komendy usłyszeliśmy, że nikt wideo oficjalnie nie udostępniał. Choć nagrania z wypadków mają, naszym zdaniem wartość edukacyjną i prewencyjną, ze względu na jego niezwykle drastyczny charakter, sami tego konkretnego nie zamierzamy pokazywać. Osoba, która wrzuciła film do sieci, wkrótce usunęła go z Youtube - zauważa serwis ototorun.pl. Wideo jednak zaczęło już krążyć po innych portalach. Zarejestrowany przez monitoring wypadek skopiowano nagrywając z ekranu innego urządzenia. Można go zobaczyć m.in. tutaj.

Prowadzimy czynności wyjaśniające w celu ustalenia okoliczności opublikowania tego filmu w internecie - mówi o2.pl mł. asp. Wojciech Chrostowski.

Wypadek, o którym mowa miał miejsce w sylwestrową noc krótko po godz. 4:00 na wysokości skrzyżowania z ul. Jamontta. 57-latek kierujący osobowym mercedesem jadąc w kierunku centrum Torunia potracił i zabił dwie przechodzące przez jezdnię osoby. Sygnalizacja świetlna na przejściu była wtedy wyłączona. Ofiary to 67-letni mężczyzna oraz kobieta. Kierowca był trzeźwy.

Zobacz także: Zobacz także: Mieszkaniec Tryńczy: podobno kierowca rozmawiał przez telefon

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(287)
sprawiedliwy
4 lata temu
BYDŁO które wywija takie numery powinno dostać CZAPĘ za każdego zabitego. Pomijam fakt, że na miejscu rodzin czekałbym jak takie BYDLE będzie wychodziło z PIERDLA !
Ada
4 lata temu
Zamknac w pierdlu do kona zycia!!!
ka
4 lata temu
Masakra
SEPIA
4 lata temu
WINNO BYĆ 57-LETNI CHRZEŚCIJANIN.....
123qwe
4 lata temu
zauważyliście, że jedyne wiadomości dotyczące tego morderstwa, dotyczą "upublicznienia wideo" ? :O
Krakow
4 lata temu
Jak pięknie to wygląda kiedy Pan przyspiesza i wciąga wręcz za sobą pod kola samochodu swoją kobietę. Jak można być tak bezmyslnym i słychać się pod kola samochodu karę ponieśli oboje chodź winą leży po stronie Pana który pociągają kobietę za rękę świadomie odbiera jej życie
on
4 lata temu
być może auto taxi zasłoniło widoczność terenówki u pieszych i uśpiło ich dalsze reakcje, i odwrotnie u kierowcy Meś
j.
4 lata temu
Najlepsze jest zachowanie nadjeżdżających kierowców, szczególnie tego co skręcił w prawo! Mandat i to wysoki! CZ, CT, CB, itd to masakra ludzie nie znają przepisów i te rejestracje, można podejrzewać za co mają prawko, za buraki to Stefany polskich dróg, mordercy i tak powinni być sądzeni...życie za życie....
Polka Źielins...
4 lata temu
Hyba nie
Miki lewandow...
4 lata temu
Nigdy sie to w Toruniu nie skończy z tymi wypadkami co nie ? No a policja tylko przeyjechała . co to pan i pani co nie . OKROPNE. CO !!??
No nie co
4 lata temu
No to ładnie wiehał #00)
Bob Zieliński
4 lata temu
No i gdzie te nagranie? Linki nie dzialaja... wiec caly artykuł mozna sobie darowac
henry
4 lata temu
kto egzekwuje prawo jednoczesnie je lamiac kim jest toto
Szok
4 lata temu
Kierowca taksówki złapany? Na pewno widział co sie stało
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić