Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kosma Szczepaniak
|

Wznowiono poszukiwania Iwony Wieczorek. Sprawdzą miejsce, gdzie były ślady krwi

6
Podziel się

To jedna z najbardziej tajemniczych zagadek kryminalnych w Polsce. Blisko 10 lat temu zaginęła Iwona Wieczorek i do dnia dzisiejszego nie udało się doprowadzić tej sprawy do końca. W poniedziałek 13 lipca w Gdańsku wznowiono poszukiwania.

Wznowiono poszukiwania Iwony Wieczorek. Sprawdzą miejsce, gdzie były ślady krwi
Sprawa Iwony Wieczorek trwa już 10 lat (Materiały prasowe, Mirosław Pieślak)
bEUtTRsl

Iwona Wieczorek zaginęła 16 lipca 2010 roku. Po kłótni ze swoimi znajomymi, sama wyszła z dyskoteki w Sopocie. Szła nadmorskim deptakiem w kierunku Gdańska. Tam nagrały ją kamery monitoringu i tam była widziana po raz ostatni.

Niedługo minie 10 lat odkąd prowadzona jest sprawa, która wciąż czeka na swój rezultat. W 2012 roku została ona umorzona przez prokuraturę, jednak 6 lat później działania wznowiono. Akta sprawy trafiły do Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie, czyli słynnego Archiwum X.

bEUtTRsn

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Fundacja przeszukuje działki

Dzisiaj rano rozpoczęliśmy poszukiwania na terenie ogródków działkowych położonych między ulicą Hallera a al. Macieja Płażyńskiego - w rozmowie z Faktem mówił Janusz Szostak. - To obszar obejmujący około 2 tys. metrów, w tym działka, która na mój wniosek była sprawdzana przez policję w 2016 roku.

Janusz Szostak jest prezesem fundacji "Na tropie", która rozpoczęła ponowne poszukiwania Iwony Wieczorek. Dziennikarz śledczy jest także autorem książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?". Szostak twierdzi, że wskazał policji pięć konkretnych działek, na których mogła zostać ukryta zaginiona. Gdy ją tam przywieziono, prawdopodobnie jeszcze wówczas żyła.

bEUtTRst
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUtTRsO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Chyba nie
rok temu
Ciekawe czy są jakiekolwiek moce by wyjaśnić kto spowodował zamordowanie Iwony czy tylko goni się króliczka by zarabiać na artykułach czy książkach ?
gość
rok temu
W zaginięcie tej Pani zamieszani są krewni osób pracujących w policji lub osób na wysokich stołach politycznych.
Marzena
rok temu
Bardzo mi szkoda jej mamy. Nie ma nic gorszego niż nie wiedzieć co się stało z własnym dzieckiem. Lepsze już ciało które pochowane można odwiedzać przy grobie. Oby w końcu poczuła ulgę i odnaleźli ciało jej córki które będzie mogła godnie pochować.
bEUtTRsP
kuracjuszka
rok temu
Może wkońcu się ktoś zgłosi ,kto coś widział i milczy
Szkoda
rok temu
Po 10 latach, szanse na znalezienie jej żywej sa ponizej procenta. Dziewczyna miala pecha i musiala trafic na jakiegos zwyrodnialca. Moze to czipowanie ludzi GPS nie jest takie zle
00000..
rok temu
Módlmy się żeby były jakieś,pozytywne wieści o tych poszukiwaniach !!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić