Zaczęło się po 23:00. Nagranie z Orlenu obiega sieć. "Szok"

Sieć obiega nagranie zarejestrowane w Staszowie (woj. świętokrzyskie). Na 23-sekundowym filmiku widzimy, co działo się na tamtejszej stacji Orlen. Około godz. 23:00 doszło do potężnego gradobicia.

Niebezpieczna sytuacja na Orlenie.Niebezpieczna sytuacja na Orlenie.
Źródło zdjęć: © Facebook | Radio Rekord Świętokrzyskie 100.8 FM
Mateusz Domański

W ostatnich godzinach w wielu regionach Polski dochodzi do groźnych zjawisk atmosferycznych. Niebezpiecznie było choćby w Staszowie (woj. świętokrzyskie), gdzie w czwartek (5 czerwca) krótko po godz. 23:00 miało miejsce gradobicie.

Bardzo niebezpieczna sytuacja! - skomentował autor transmisji "na żywo" na fanpage'u Radia Rekord Świętokrzyskie 100.8 FM.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyleciał z zakrętu. Moment uderzenia w budynek nagrała kamera

Gdy mężczyzna zobaczył szalejący żywioł, od razu chwycił za telefon i zaczął transmitować. Jednocześnie dzielił się relacją ze stacji paliw.

Tak wygląda teraz sytuacja na Orlenie w Staszowie, grad do 3-4 centymetrów średnicy. Nawet pod zadaszeniem nie jest bezpiecznie - relacjonował w trakcie nagrania.

"Szok". Reagują na nagranie ze Staszowa

Nagranie ma już ponad 180 tys. wyświetleń. W komentarzach odezwało się wielu internautów.

"Szok", "O kurde", "W Sandomierzu był większy", "Niemożliwe" - czytamy.
Źródło artykułu: o2pl
Wybrane dla Ciebie