Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Dziennikarz ujawnia nowy trop

287
Podziel się

Chociaż od tajemniczego zaginięcia Iwony Wieczorek minęło już ponad 10 lat, Janusz Szostak nie ustaje w dążeniu do rozwikłania sprawy. Dziennikarz twierdzi, że wie, kto stoi za zaginięciem kobiety i ujawnia nowe, wstrząsające informacje.

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Dziennikarz ujawnia nowy trop
Nowe informacje w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek
bEUYeUqJ

Janusz Szostak, dziennikarz i szef fundacji "Na Tropie" twierdzi, że wie, kto odpowiada za uprowadzenie i zabójstwo Iwony Wieczorek. Według niego 19-latka padła ofiarą zbrodni podwórkowej. Sprawcy mogli do niej doprowadzić przypadkowo, po czym próbowali zatuszować przestępstwo, pozbywając się zwłok.

Szostak ujawnia nowe informacje ws. Iwony Wieczorek

Dziennikarz w rozmowie z "Faktem" ujawnił nowe informacje w tej sprawie. Wyznał, że w poszukiwaniach Iwony Wieczorek uczestniczyła osoba, która przekazywała ustalenia zabójcom kobiety.

bEUYeUqL
W zeszłym roku w Gdańsku pojawiła się w moim otoczeniu osoba, która uczestniczyła w poszukiwaniach Iwony. Była dobrze zorientowana w tym, co robiliśmy. Udawała bardzo pomocną, zdobyła moje zaufanie i dowiedziała się o wielu moich ustaleniach w sprawie Iwony - powiedział Szostak.

Dziennikarz przekazał, że później zdał sobie sprawę, że jego informacje wypływają na zewnątrz. Twierdzi, że gdy zerwał kontakty z osobą za to odpowiedzialną, ta zaczęła atakować go w sieci.

bEUYeUqR
Ktoś został zastraszony, niektóre osoby otrzymywały groźby i propozycje zaprzestania współpracy ze mną. Ten człowiek uzyskane ode mnie informacje przekazywał innym osobom. Dziś wiem, że były to osoby związane ze sprawcami uprowadzenia i zabójstwa Iwony Wieczorek. Brał za to od nich pieniądze. Gdy zorientowałem się w tej brudnej grze, definitywnie zerwałem kontakty z tą osobą. W odpowiedzi zareagowała wściekłymi atakami na mnie, na licznych grupach poświęconych Iwonie Wieczorek. Niektórymi z nich administruje. Z dziesiątek fejkowych kont rozpowszechnia nieprawdziwe informacje na mój temat - przekazał "Faktowi" Szostak.

Janusz Szostak nie zamierza się poddać i dalej pracuje nad rozwikłaniem sprawy tajemniczego zaginięcia Iwony Wieczorek. Najnowsze ustalenia dziennikarza mają ukazać się w książce, której premierę zaplanowano na lato.

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 r. 19-latka była na imprezie w sopockim klubie. Później ślad po niej zaginął.

bEUYeUqS

Zobacz także: Uwodzenie dzieci w internecie. Skala wzrosła w dobie pandemii

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUYeUrm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(287)
Mechu
3 miesiące temu
Będzie trzeci tom książki na 100procent. Jestem przekonany. Szykujcie kasę.
Rrrrrr2021 li...
6 miesięcy temu
Minie niedługo 11 lat od dnia zaginięcia Iwony. Bardzo długo, ale nie można tracić nadziei. Liczę na archiwum x. Czy Szostak ma a rację trudno powiedzieć. Medium? Chyba bym spróbował jeszcze raz.
Wnikliwy...
7 miesięcy temu
Iwona wieczorek jest w bunkrze przy promenadzie nadmorskiej w Parku Reagana. Wskazywać może na to niejsce zaginięcia Iwony, brak ciała na terenie parku pomino częstych i dokładnych poszukiwań... oraz ewentyalny sprawca który znał teren a tym samym był miejscowy. No bo skąd jak nie z tąd... Potwierdzać to może także wizja znanego i choć kontrowersyjnego Jasnowidza , to nie wątpliwie skutecznego w działaniu z wieloma udowodnionymi sukcesami na swoim koncie, czym nie może pochwalić się nie jeden Policjant czy prywatny detektyw i nie tylko w Polsce. Wizja mów że Iwona jest w jakimś betonowym kanale, czymś na kształt sarkofagu, w jakiejś studzience, zaczepiona jakby o metalową kratę, coś jakby na kształt sita. Stoi tam woda. Wizje robią czasem psikusy i nawet Jasnowidz mówi że mogą wprowadzać w błąd... ale z doświadczenia wiem że nawet najlepsza wizja musi być podparta faktami i dowodami a te trzeba dobrze weryfikować zanim wizja okaże się pomocna. Zatem nie o kanał ściekowy mogło chidzić jak dotąd uważano i takowego szukano, ale o bunkier ale z pionowym kanałem w którym są nie krata czy sito ale metalowe pręty jako stopnie do schodzenia w dół i wspinania się w górę... a woda też w takich miejscach bywa np. opadowa, jak i śmieci, gałęzie i liście. Iwona ma odnaleźć się podczas przeglądu lub okresowej renowacji miejsca w którym ją ukryto. Zatem kiedy będzie renowacja bunkra w Parku Reagana i czy solidnie go wtedy ktoś przejrzy... ??? A może wcześniej z uwagi na fakt zaginięcia osoby i jej poszukiwań...???
bEUYeUrn
Jan
7 miesięcy temu
Jackowski ostatnio naprowadzał. Faktury - powiązania- Zatoka Sztuki ma problemy skarbowe.
GośćQ
7 miesięcy temu
Informator powiedzial że Iwona była na trójmiejskich dyskotekach ok.30 razy(może 31,32...34...)Wychodząc z Adrìą często wracała bez Adrii,odbierając ciuchy i klucze z balkonu.Sąsiad widział jak pod blok przywozili ją stare pryki mercedesem Elubs,volvo s80...W dyskotece zachowywała się tak jakby wchodziła w paradę escorta girl.To nie znaczy że była prostytutką ale miała wspólnych znajomych z Krystkiem którym był min.policjant i prawdopodobnie ,,Browar,,Paweł.
świadoma
7 miesięcy temu
Policja w to umoczona. Uklady z ludźmi zatoki sztuki. Logika i się układa...
Zbiegokolicz2
7 miesięcy temu
Pewnie kiedyś wyjdze że tak kłutnia W Dream Clubie byla koleżankā Pawła co na nià pod domem czekała. Najpierw zaprzeczyła ze taki nr wogòle ma ( jak można niby nie wiedzieć jaki ma się nr tel)a pòźniej się jednak w towarzystwie adwokata przyznała że to jej...ciekawi mnie co ona zeznała na policji ,że niby co robiła pod blokiem Iwony tego ranka????...
Pola
7 miesięcy temu
Chodzi mi po głowie że to może być powiązane z tą Zatoką sztuki była w Dream Clubie wiadomo co się tam działo może za dużo wiedziała i chciała wydać bo była tam jakaś kłótnia między nimi no więc trzeba było ją jakoś uciszyć
Bestseler
8 miesięcy temu
Ja też jak będę świadkiem przestęmstwa np napadu na bank, najpierw napisze o tym ksiażke a pòzniej pójde na policje.
Miami vice
8 miesięcy temu
Ta sprawa jest konpromitacjà policji, i przykładem jak powinno się nie prowadzić śledztwa. Tyle błędòw w jednym śledztwie..wstyd mi za was koledzy po fachu.
Zapomniana
8 miesięcy temu
Dlaczego przyjaciele już nie szukajà Iwony??
Coś śmierdzi
8 miesięcy temu
To nie ma sensu ,, przecież ta niby osoba więcej by zarobiła dowiadując się od sprawców gdzie jest Iwona lub kto jest za to odpowiedzialny przecież za takie informacje jest podobno łączna nagroda 1 mln złotych, wiec po co mu drobne od sprawców ..
Detektyw
8 miesięcy temu
Ile jeszcze będzie tych nowych tropów bo straciłem rachubę. To chyba chory umysł autora artykułu.
bEUYeUrf
Nick
8 miesięcy temu
Moim zdaniem ta sprawa nie jest tak tajemnicza na jaką wygląda. Nawrzucała koleżance na dyskotece, poszła obrażona. Tamta z kolegami dogoniła ją samochodem, nawiązała sie bójka lub jedno uderzenie. Upadła niefortunnie i zmarła na miejscu. Dzieciaki spanikowali że pójdą siedzieć i ukryli gdzieś ciało. Ktoś ma znajomości w policji z rodzin tych lebkow stąd mataczenie. Prawda jest taka że póki się nie przyznasz i nie pokażesz miejsca ukrycia zwłok to nie wiele mogą zrobić. Wielu ludzi nigdy nie odnaleziono i być może jej też nigdy nie odnajdą bo może np. Leży gdzieś zalana betonem a na tym miejscu np. Stoi budynek w tej chwili.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić