Karolina Woźniak| 

Zamordował i rozczłonkował zwłoki pary. Ciała znaleziono w walizce

17

Ciała 35-letniej Jessiki Lewis i 27-letniego Austina Wennera znaleziono w walizce na plaży w zachodnim Seattle. Teraz złapano podejrzanego. Ofiary nie płaciły mu za czynsz.

Zamordował i rozczłonkował zwłoki pary. Ciała znaleziono w walizce
Zwłoki pary znaleziono w walizce przy plaży w Seattle (Twitter.com, @WeDidntDoIt)

Walizkę ze zwłokami znaleźli młodzi ludzie, którzy nagrywali na TikToku. Całe zdarzenie relacjonowali w mediach społecznościowych aż do przyjazdu policji. Nagrania oglądali ludzie na całym świecie.

Teraz 62-letni Michael Lee Dudley został oskarżony o popełnienie dwóch morderstw drugiego stopnia. Mężczyzna przebywa obecnie w więzieniu. Kaucje wyznaczono na 5 milionów dolarów.

62-latek oskarżony o morderstwo drugiego stopnia

Dudley'a aresztowano w środę, 19 sierpnia. Pierwsza rozprawa odbędzie się 8 września w sądzie King County w Waszyngtonie. 62-latek był właścicielem mieszkania, które wynajmowała zamordowana para.

Lewis i Wenner zostali prawdopodobnie pobici i zastrzeleni, zanim sprawca rozczłonkował ich ciała. Uważa się, że do zabójstw doszło 9 czerwca. Biuro lekarza sądowego ustaliło, że Jessica Lewis zmarła w wyniku obrażeń spowodowanych strzałami z broni. Wenner zmarł od jednej rany postrzałowej.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Co było motywem morderstwa? Tego jeszcze nie wiadomo. Według prokuratury para zalegała z opłatami, a 62-latek podejrzewał swoich lokatorów o działalność przestępczą. Rodzina Austina Wennera zeznała, że 27-latek został napadnięty w swoim mieszkaniu. Miało mieć to związek ze "światkiem przestępczym".

Zobacz także: Zobacz także: Morderstwo podczas miesiąca miodowego. Prokuratura publikuje zdjęcia
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić