o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BJ
|
aktualizacja

Zamordowała 3-letnią córkę. Więźniarki nie miały litości

360
Podziel się

Magdalena C. zasztyletowała 3-letnią Zuzię na początku maja. Oskarżona o morderstwo ze szczególnym okrucieństwem trafiła do aresztu w Środzie Wielkopolskiej, gdzie ma czekać na wyrok. Do sieci trafiło nagranie "powitania", jakie zgotowały 26-latce współwięźniarki.

Zamordowała 3-letnią córkę. Więźniarki nie miały litości
Magdalena C. została oskarżona o zamordowanie córki ze szczególnym okrucieństwem. (Facebook.com)
bEBTtRcR

Gdy Magdalena C. weszła do aresztu, pozostałe kobiety zaczęły obrzucać ją wyzwiskami. Jak podaje lokalna prasa, wulgarne hasła osadzone skandowały przez około 15 minut. Udostępnione w sieci nagranie zostało natomiast wykonane w odległości około 100 metrów od budynku.

Zobacz także: Hałasy w średzkim więzieniu

Oskarżonej grozi od 12 lat więzienia do dożywocia. Wyrok zależeć będzie w dużej mierze od tego, czy Magdalena C. zostanie uznana za poczytalną w chwili popełnienia zbrodni.

bEBTtRcT

Tragedia rozegrała się 4 maja w mieszkaniu 26-latki w Poznaniu. Kobieta zajęła dziecko zabawą, by po chwili zadać mu śmiertelny cios nożem. Później dusiła 3-latkę i zadawała jej kolejne razy.

W sumie ciosy były co najmniej trzy, wszystkie bardzo głębokie – mówił w rozmowie z "Faktem" prokurator Łukasz Wawrzyniak.

Magdalena C. miała zamiar popełnić samobójstwo rozszerzone. Po zadaniu córce ciosów nożem zadzwoniła jednak po pogotowie. Śledczy potwierdzają, że miała przy sobie truciznę.

Mimo wysiłków lekarzom nie udało się uratować Zuzi. 3-latka zmarła na stole operacyjnym. Magdalena C. została natychmiast zatrzymana i usłyszała zarzuty. Po interwencji Zbigniewa Ziobry klasyfikacja jej czynu została zmieniona z morderstwa na morderstwo ze szczególnym okrucieństwem.

bEBTtRcZ
Zobacz także: Zbigniew Ziobro ma surowy plan dla morderców. Został ostro skrytykowany
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEBTtRdu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(360)
Biba1965
3 miesiące temu
Ja bym jej łeb ukręciła. Jedni nie mogą mieć dzieci a takie mendy.... Boże uchowaj ją przede mną!!! Mam nadzieję na prawo od osadzonych kobitek!!!!!! 🥰😠😡🤬🥰💖💓
Lewica
3 miesiące temu
Prawo do usuwania ciąży do 10 lat po narodzinach
KL
3 miesiące temu
Litości to dopiero ona w ZK nie zazna -będzie miała piekło już w życiu doczesnym
bEBTtRdv
Nemeczek
3 miesiące temu
Nie oceniam nie znając szczegółów. Polecam. To zdrowe
Jacek
3 miesiące temu
Oskarżone, które wcześniej nie miały litości teraz nie miają litości... I co mam być dumny, że przemoc jest wszędzie, rozumiem, że mamy pochwalać takie sytuacje - tego chcą media?
okular
3 miesiące temu
pod opiekę tym z ZChR co to znieśli karę śmierci
Nnok
3 miesiące temu
Dostanie ochronkę i tak przebuja wyrok. Za taki czyn kara śmierci bezwzględna. Potrzeba nam prezydenta z ja... By nie uginał się przed UE. Są zbrodnie których nie można inaczej ukarać.a teraz my społeczeństwo będziemy ją utrzymywać Wspòłczucia dla rodziny potworna tragedia.
veroniqa
3 miesiące temu
Włos jej z głowy nie spadnie.
Blanka
3 miesiące temu
Druga Waśniewska.
123
3 miesiące temu
A tamte to takie same aniołki
???
3 miesiące temu
I już wyrok wydany... A przecież słowa też zabijają. Najpierw trzeba coś wiedzieć o tej osobie. Normalny człowiek nie robi takich rzeczy. To jest skutek czegoś. Efekt wcześniejszych jakis wydarzeń. Trzeba potępiać czyn a nie człowieka. Oby Wam w życiu rozumu nie odebrało. Gratuluję pewności siebie.
Ekhym
3 miesiące temu
Krzyczały no niesłychane, może zainteresuje się tą "bidulką" Bodnar, przecież zostały tu naruszone jej podstawowe prawa "człowieka"
ascvac
3 miesiące temu
zawsze więźniowe krzyczą jak by byli czyści, gęby im taśmą pozamykać
bEBTtRdn
jiv
3 miesiące temu
Dlaczego ja ,moje dzieci ,moi sąsiedzi musimy ją karmić utrzymywać przez wiele lat, dlaczego muszę na nią pracować?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić