Angelika Karpińska| 

Zamordowała męża i poszła spać. "Powinien od niej uciec"

11

63-letnia Grażyna W. zabiła swojego męża przy użyciu noża i tłuczka do mięsa. Po wszystkim jak gdyby nigdy nic położyła się spać. Sąsiedzi twierdzą, że między małżeństwem często dochodziło do kłótni, a kobieta już wcześniej znęcała się nad mężem.

Zamordowała męża i poszła spać. "Powinien od niej uciec"
63-latka zabiła swojego męża (Getty Images)

Do szokującej zbrodni doszło w Reszlu (woj. warmińsko-mazurskie). 63-letnia Grażyna W. zamordowała swojego męża przy użyciu tłuczka do mięsa i noża. Po wszystkim jak gdyby nigdy nic położyła się spać.

63-latka znęcała się nad mężem

Następnego dnia rano zadzwoniła pod numer alarmowy i przyznała się do zabójstwa. "Super Express" nieoficjalnie ustalił, że kobieta miała założoną "niebieską kartę" i często znęcała się nad 63-letnim mężem.

Grażynka była strasznie zazdrosna o Jurka. On pracował w Olsztynie w zakładzie gazowniczym, ona była już na emeryturze. Często się kłócili. Nawet raz go tak pobiła, że przyjechała policja i karetka pogotowia. Powinien od niej uciec, a nie tak na siłę się męczyć - powiedziała tabloidowi jedna z sąsiadek.

Grażyna W. usłyszała zarzut zabójstwa. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował ją na 3 miesiące. Grozi jej dożywocie.

Zobacz także: Znalazł 400-letni pierścień z pieczęcią. Oniemiał, gdy poznał jego wartość

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić