aktualizacja 

Zorientowała się podczas rozmowy z szefem. Internauci pękali ze śmiechu

510

Mieszkanka Wielkiej Brytanii najadła się wstydu po tym, jak postanowiła popracować przez tydzień z domu. W trakcie rozmowy z szefem na kamerce przytrafiła się jej poważna wpadka. 32-latka kompletnie zapomniała o przedmiocie widocznym tuż za jej plecami.

Zorientowała się podczas rozmowy z szefem. Internauci pękali ze śmiechu
32-letnia Nicki Faulkner zaliczyła wpadkę podczas wideorozmowy z szefem (Facebook)

Nicki Faulkner pracuje w Londynie jako specjalistka od HR. Tego dnia miała ochotę popracować z łóżka. Rozpoczynając wideorozmowę z szefem przez komunikator Zoom nie była do końca świadoma, co widać na kamerce w tle.

Zorientowałam się dopiero po 15 minutach. Było za późno, żeby przenieść ten przedmiot, bo przełożenie go z pewnością zwróciliby nań uwagę. (…) Trochę umierałam w środku przez całą rozmowę – opisała kobieta.

Zostawiła go na półce. Zorientowała się dopiero po 15 minutach

Okazuje się, że 32-latka zostawiła na półce lubrykant, którego używała wcześniej ze swoim chłopakiem. Czerwona butelka nawilżającego żelu do zbliżeń intymnych była dobrze widoczna dla jej rozmówcy. Faulkner opisuje, że zazwyczaj stara się chować lubrykant, ale tym razem o tym po prostu zapomniała.

Tego dnia nie planowałam z nikim rozmawiać na wideo – opisuje kobieta.

"Zabawna historia" z pracy. 32-latka najadła się wstydu

Choć 32-letnia Brytyjka najadła się wstydu, zdecydowała się podzielić swoją historią w mediach społecznościowych. W sieci spotkała raczej ze wspierającymi komentarzami. Część osób stwierdziła, że nie powinna się tym przejmować.

To zabawna historia – podkreślili jej znajomi.

Obejrzyj także: Wpadka w lokalu wyborczym. Mężczyzna spożył płyn do dezynfekcji

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić