Zdjęcie Łukaszenki. Ludzie pękają ze śmiechu. "Luigi czuje się urażony"

Aleksander Łukaszenka chciał się "odmłodzić", ale efekt jest kuriozalny. Internauci zrywają boki. "Wygląda jak Luigi z gier Mario" - piszą.

Zdjęcie Łukaszenki. Ludzie pękają ze śmiechu. "Luigi czuje się urażony"
Aleksander Łukaszenka postanowił zrezygnować z garnituru i wystąpić w "młodzieżowym" wydaniu (Getty Images, Mikhail Svetlov)

Aleksander Łukaszenka ubrał się w dresy i sportową kurtkę z okazji wygłoszenia przemówienia do młodzieży. Jak podaje niezależna białoruska telewizja Biełsat TV, dyktator prawdopodobnie liczył, że w takim wydaniu zaimponuje absolwentom szkół.

Najtrudniejszy etap w waszym życiu już dobiegł końca i teraz na pewno będzie już łatwiej – stwierdził Łukaszenka w przemówieniu.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wbrew intencji Aleksandra Łukaszenki jego strój nie wywołał zachwytu, lecz rozbawienie. Zdjęcie "wyluzowanego" dyktatora na tle motocykla lotem błyskawicy obiegło sieć i zainspirowało wielu internautów do tworzenia memów obśmiewających jego bohatera.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jedną z osób, które publicznie obśmiały dyktatora, był Tadeusz Giczan. Niezależny białoruski dziennikarz zażartował, że aby lepiej dotrzeć do maturzystów, "przywódca narodu" powinien był zaopatrzyć się jeszcze w deskorolkę.

Z jakiegoś powodu zespół PR Łukaszenki uznał, że przywódca narodu powinien fajnie wyglądać, kiedy zwróci się do absolwentów. Oto efekt, prawdopodobnie jedyną rzeczą, której brakuje, aby jego fajna i młodzieżowa stylizacja była kompletna, jest deskorolka – podsumował Giczan na Twitterze.

Pod jego wpisem pojawiło się wiele komentarzy. "Wygląda jak Luigi z gier Mario" - napisała internautka, na co inny internauta odpowiedział: "Luigi czuje się urażony". "Pokazałem to mojemu 11-letniemu synowi, szkoda, że nie widzieliście jego miny", "żenada", "Boże, te spodnie" - piszą internauci.

Zobacz także: Zobacz też: Zaskakujący wywiad Łukaszenki. "Poczuł się oszukany"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić