Zdjęcie Pawłowicz i Kaczyńskiego. Na zbliżeniu widać coś dziwnego

535

Krystyna Pawłowicz podzieliła się z internautami na Twitterze wyjątkowym wspomnieniem. Na jej koncie pojawiła się fotografia z Jarosławem Kaczyńskim oraz Mariuszem Błaszczakiem. Była posłanka przeoczyła jednak pewien szczegół, który zauważyli komentujący.

Zdjęcie Pawłowicz i Kaczyńskiego. Na zbliżeniu widać coś dziwnego
W odbiciu widać... Krystynę Pawłowicz (Twitter)

Krystyna Pawłowicz słynie ze swojej nietypowej aktywności w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Twitterze pojawiają się najrozmaitsze treści. Można tam znaleźć zarówno przemyślenia byłej posłanki, jak i fotorelacje przedstawiające różne chwile z jej życia. Internauci wiedzą też, że lepiej nie denerwować Krystyny Pawłowicz, gdyż nie stroni ona od ostrych dyskusji i epitetów.

Na koncie Krystyny Pawłowicz pojawił się kolejny wpis, który wzbudził niemałe zainteresowanie. Była posłanka lubi co jakiś czas zamieszczać wspomnienia z przeszłości. Tym razem opublikowała na Twitterze wspólną fotografię z Jarosławem Kaczyńskim i Mariuszem Błaszczakiem. Nie wiadomo, kiedy i gdzie dokładnie wykonano zdjęcie, jednak cała trójka jest na nim wyraźnie zadowolona.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na fotografii można dostrzec rozmaite szczegóły. W oczy rzuca się bukiet żółtych róż, który zapewne otrzymała Krystyna Pawłowicz. Spostrzegawczy internauci dostrzegli jednak również, że zamieszczona scena to nic innego jak zdjęcie wywołanej fotografii. Na czerni ubrań Krystyny Pawłowicz i Jarosława Kaczyńskiego doskonale widać odbicie byłej posłanki, która trzyma w ręku telefon. Jej mina może was rozbawić. Zapewne po wykonaniu zdjęcia członkini Trybunału Konstytucyjnego od razu opublikowała je w mediach społecznościowych.

Bardzo miłe zdjęcie, ale jest i czwarta osoba ukryta - napisała pewna internautka.

Pawłowicz jak zwykle wzbudziła swoją aktywnością zainteresowanie internautów. W stronę byłej posłanki skierowano wiele ciepłych słów. Dużej części komentujących spodobało się zdjęcie. Nie zabrakło również pozdrowień i życzeń dla 70-latki.

Super zdjęcie. Patriotyczne trio - stwierdził jeden z komentujących.

Zgadzacie się z taką opinią?

Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić