Była zupełnie naga. Policja znalazła prezenterkę w aucie. Oniemieli

9

Dziennikarka stacji Fox 5, Feven Kay, spała we własnym aucie za kierownicą. Policja znalazła kompletnie nagą i nietrzeźwą kobietę nad ranem. Nie pamiętała, co skłoniło ją do tego zachowania. Została zatrzymana.

Była zupełnie naga. Policja znalazła prezenterkę w aucie. Oniemieli
Prezenterka została znaleziona w aucie przez policję. Była zupełnie naga. (Facebook, Feven, Kay News)

Do zdarzenia doszło jeszcze 20 marca, ale dopiero teraz informacja dotarła do mediów. Widzowie stacji Fox 5 od kilku tygodni byli zaniepokojeni stanem zdrowia kobiety, ponieważ jej nieobecność na antenie rodziła wiele plotek. W czwartek za pośrednictwem telewizji sama zwróciła się do widzów.

Kobieta szczerze wyjaśniła, dlaczego od dłuższego czasu nie prowadziła wiadomości. Opowiedziała, co się stało i przyznała, że została aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu, ale incydent jest jej "sprawą prywatną", a mówi o nim dlatego, że chce, by zapewnić "pewną przejrzystość".  

Wielu z was zauważyło, że nie pojawiałam się przez kilka tygodni. Wszystkim, którzy się o mnie martwili, serdecznie dziękuję za troskę - powiedziała widzom Feven Kay.

"Niczego nie pamiętam"

Jak informuje policja w Las Vegas, po przybyciu na miejsce zdarzenia funkcjonariusze nie mogli ustalić, co dokładnie się stało. Nie wiadomo też, w jaki sposób prezenterka trafiła w miejsce, w którym ją znaleziono, ani dlaczego była naga. Feven Kay wyznała funkcjonariuszom, że niczego nie pamięta.

Kobieta była pod wpływem alkoholu. Ponieważ odmówiła badania krwi, została zatrzymana. Reporterce postawiono zarzut lekkomyślnej jazdy ze stworzeniem zagrożenia dla ludzi i mienia. Feven Kay musi wypłacić 1000 dolarów grzywny oraz odbyć dodatkowy kurs w szkole jazdy.

Feven Kay jest jedną z najbardziej znanych prezenterek telewizji lokalnej. W Fox 5 rozpoczęła karierę w 2018 roku, a wcześniej pracowała w stacji KTLA w Los Angeles.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić