aktualizacja 

Zrobiła to na Placu Czerwonym. Teraz jest poszukiwana przez ludzi Putina

Lolita Bogdanowa, znana szerzej jako Lola Bunny, została umieszczona przez rosyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych na liście poszukiwanych. Serwis life.ru zauważa, że "szczegóły sprawy nie są znane", ale trudno tego nie połączyć z jej głośnym wybrykiem z 2021 roku.

Zrobiła to na Placu Czerwonym. Teraz jest poszukiwana przez ludzi Putina
Władimir Putin (PAP, ALEXANDER KAZAKOV/SPUTNIK/KREMLIN POOL)

Lolita Bogdanowa zasłynęła w październiku 2021 roku. Właśnie wtedy do sieci trafiło wideo, na którym pokazała biust. Wszystko działo się w okolicach katedry św. Bazylego na Placu Czerwonym w Moskwie.

Teraz rosyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych umieściło ją na liście poszukiwanych. "Szczegóły sprawy nie są znane, jednak wiadomo, że dziewczyna jest poszukiwana na podstawie artykułu karnego" - spostrzega serwis life.ru.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Żona Nawalnego opublikowała nagranie. "Wiemy, dlaczego Putin go zabił"

Wybryk modelki miał miejsce przed jednym z najważniejszych miejsc dla osób wierzących z Rosji. Lolita krótko przeprosiła za swoje zachowanie i jednocześnie wyjaśniała, że materiał został nakręcony kilka lat wcześniej, a do internetu nie został "wrzucony" przez nią.

Bogdanowa nie została zatrzymana. Podpisała jednak deklarację, w której zobowiązała się do nieopuszczania Rosji do momentu zakończenia śledztwa w jej sprawie.

Bogdanowa opuściła Rosję?

Najnowsze doniesienia mediów wskazują na to, że Lola Bunny ostatecznie opuściła Rosję. Nie wiadomo, gdzie dokładnie może przebywać.

"The Sun" wyraźnie podkreśla, że ministerstwo nie wyjaśniło, skąd nagła decyzja o poszukiwaniach modelki. Jednocześnie oceniono, że "została wpisana na listę osób poszukiwanych, ponieważ Rosja narzuca tradycyjnym wartościom nowy, bezprecedensowy styl, niespotykany przez pierwsze dwie dekady władzy Putina".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić