Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Brutalnie pobili turystkę. Policjantom nie spodobał się jej strój

411

Po brutalnej akcji policjanci zostali aresztowani. Do sieci trafiło nagranie, które pokazuje, jak funkcjonariusze potraktowali obywatelkę Kirgistanu, która przyjechała do Atalayi na wypoczynek.

Brutalnie pobili turystkę. Policjantom nie spodobał się jej strój
(Youtube.com)

Pobicie miało być według świadków reakcją na "niewłaściwy strój". Ubranie kobiety było rzekomo zbyt prześwitujące, dlatego policjanci mieli wymierzyć jej za to karę - informuje "Hurriyet Daily News.

Policjanci poniosą konsekwencje. O incydencie władze policji w Atalayi dowiedziały się po tym, jak nagranie z pobicia trafiło do sieci. Reakcja była natychmiastowa i funkcjonariusze od razu trafili do aresztu. Jeden z nich wyszedł na wolność już następnego dnia, bo uznano, że miał mniejszy udział w brutalnej interwencji. Drugi będzie za kratami czekał na rozprawę w sądzie.

Takie zachowanie wobec drugiej istoty żywej jest nie do zaakceptowania. Jako organizacja zajmująca się pilnowaniem porządku, nie możemy zgodzić się, by nasi pracownicy zachowywali się w ten sposób - brzmi oficjalne wyjaśnienie miejscowej policji.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić