Zuzanna Sierzputowska| 

22-latka załamana. Myślała, że randka się udała. Pokazała SMS-a od chłopaka

117

Zniesmaczona internautka postanowiła pokazać na nagraniu, dlaczego ma dość randek. To, co wysłał jej mężczyzna po spotkaniu, sprawiło, że młoda kobieta poczuła ogromny zawód.

22-latka załamana. Myślała, że randka się udała. Pokazała SMS-a od chłopaka
TikTokerka pokazała wiadomość, którą dostała po randce (Instagram, samijames22_)

Historie nieudanych randek to virale na TikToku. To, co się przydarzyło jednej z użytkowniczek tej popularnej aplikacji, sprawia, że można złapać się za głowę. Młoda kobieta przyznała, że w trakcie spotkania nie sądziła, iż znajomość z mężczyzną może zakończyć się w ten sposób. Co dokładnie się wydarzyło?

Miało być tak pięknie. Prawda wyszła na jaw dopiero po randce

Szczerość przy poznawaniu nowej osoby to jedna z podstaw, aby stworzyć szczęśliwy związek. Zasadę tę stosowała autorka viralującego TikToka. Kobieta wytłumaczyła, że już na początku znajomości podkreśliła, że ma problemy z wagą i relacją z jedzeniem. Nie chciała ukrywać tego faktu przed nowo poznanym mężczyzną. Ten, jak zdawało się, postąpił jak dżentelmen i nie zrezygnował z kontaktu, tylko z powodu tego, ile wskazuje waga Sammi. Parze świetnie się rozmawiało, dlatego oboje zadecydowali, że najwyższy czas się spotkać. Randka przebiegała znakomicie. Szczęśliwa internautka zadowolona wracała do domu. To właśnie wtedy dostała wiadomość, która sprawiła, że czar prysł.

Chcę być w stu procentach uczciwy, ponieważ naprawdę cię lubię. Zaskoczyłaś mnie swoją wagą. Jeżeli uważasz, że jestem przez to nie w porządku, przepraszam - brzmiał SMS, który dostała Sammi.

Kobiecie zrobiło się przykro - nie pierwszy raz została oceniona przez pryzmat wagi.

Internauci wstawili się za tiktokerką

Wyznanie Sammi zwróciło uwagę wielu osób. Kobieta dodała, że rozumie, iż każdy ma inne preferencje co do wyglądu, ale zabolał ją fakt, że mężczyzna nagle zmienił zdanie, mimo że informowała go o swoim problemie. Dla Sammi walka z nadprogramowymi kilogramami wciąż nie jest prosta; dochodzą do niej problemy z zaburzeniami odżywiania oraz samooceną. Nic dziwnego, że taka wiadomość po spotkaniu, które wydawało się przebiegać w przyjaznej atmosferze, było ciosem poniżej pasa. Inni użytkownicy TikToka zaczęli pocieszać Sammi, podkreślając, że nie powinna tracić czasu na takiego randkowicza.

Nie pozwól, aby jego opinia wpłynęła na twoją samoocenę;
Absolutnie nie jest konieczne, aby mówić komuś takie rzeczy - zgodnie twierdzą internauci, którzy obejrzeli wyznanie Sammi.

Reakcja dziewczyny była słuszna? Po kilkunastu godzinach wśród internautów rozgorzała dyskusja. Wiele osób stwierdziło, że zareagowała zbyt emocjonalnie.

Zobacz także: Tak randkują Polacy. Miłość w czasach Tindera
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić