aktualizacja 

Striptizerka zapomniała wyciągnąć tampon. Straszne, co później się stało

129

- Założyłam tampon i zapomniałam o nim. Nosiłam go przez miesiąc - opowiedziała była striptizerka. Kobieta zachorowała na zespół wstrząsu toksycznego i otarła się o śmierć. Dziś wyjaśnia, jak to możliwe, że nosiła tampon tak długo.

Striptizerka zapomniała wyciągnąć tampon. Straszne, co później się stało

Jessica Bailey, 35-latka z Pensylwanii, pracowała jako striptizerka. Jak opisuje "The Sun", kobieta nabawiła się poważnych problemów zdrowotnych, które doprowadziły ją niemal do śmierci po tym, jak przez miesiąc nosiła jeden tampon. Sama wyjaśnia, że... zapomniała o nim. Jak to możliwe?

Kobieta obcięła sznurek od tamponu i o nim zapomniała

Kobieta podkreśla, że podczas swojej pracy striptizerki, kiedy miała miesiączkę, musiała obcinać sznurek od tamponu. Tak robiła każda z jej koleżanek - a wszystko dlatego, żeby tampon pozostał w pełni niewidoczny. Jednocześnie Bailey podkreśla, że w tym czasie była aktywną alkoholiczką i piła w pracy. Zupełnie zapomniała więc o tamponie, a kiedy następnego dnia go nie czuła, pomyślała po prostu, że już go wyjęła i zaaplikowała kolejny.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Mimo że regularnie uprawiała seks, ani ona, ani jej partner nigdy nie wyczuli tamponu. Dopiero po około miesiącu kobieta zaczęła źle się czuć. Najpierw pojawiły się mdłości. Była striptizerka z początku nie zwróciła na nie uwagi, jednak jej stan zaczął się szybko pogarszać. Kobieta wymiotowała i kręciło jej się w głowie. Na pogotowiu odkryto, że ma w sobie stary tampon.

Przez stary tampon mogła nawet umrzeć

Jessica usłyszała diagnozę - był to zespół wstrząsu toksycznego. Lekarze błyskawicznie podali jej antybiotyki, które przyjmowała przez trzy dni aż jej stan się nie poprawił. Zespół wstrząsu toksycznego to bardzo poważne, ostre zatrucie organizmu bakteriami. Kobieta mogła więc nawet umrzeć.

Chociaż Amerykanka otarła się o śmierć, po wyleczeniu nie zrezygnowała jednak z noszenia tamponów.

Nadal ich używam, nie zniechęciłam się - mówi dla "The Sun".

Podkreśla jednak, że jest o wiele ostrożniejsza niż wcześniej. Przestała też pić - jak zaznacza, jest czysta od ponad pięciu lat.

Zobacz także: Tajlandzki wędkarz wyłowił tajemnicze zwierzę. Zobacz, co złapało się na haczyk
Autor: DFR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić