Amerykanka ocenia swoich kochanków. Po każdej randce wypełnia formularz

20

Mollie Miller z Nowego Jorku od blisko dekady regularnie wypełnia seks-formularz po każdej randce. Zdecydowała się notować ważne szczegóły dotyczące umiejętności jej kochanków. W nagraniu na TikToku przyznała, że nie zawsze zapisuje imiona, bo niekoniecznie je zna.

Amerykanka ocenia swoich kochanków. Po każdej randce wypełnia formularz
Była barmanka nie wstydzi się swoich przygód miłosnych. (Instagram.com @molliemoonmermaid)

Pomysł byłej barmanki dotyczący formularzy bardzo szybko stał się viralem. Internauci są zachwyceni propozycją Mollie, która nie wstydzi się swoich jednorazowych przygód, a przy okazji z pikantnymi szczegółami opisuje swoje doświadczenia łóżkowe.

Miłosne formularze Amerykanki

Mollie Miller wyznała, że od zawsze lubiła wypełniać różnego rodzaju ankiety oraz formularze. Zdecydowała się w związku z tym stworzyć własne, które w pełni opisywałyby jej przygody seksualne. Od 10 lat po każdej randce zapisuje na kartach m.in. swoje wrażenia na temat spotkania, datę oraz informację o ewentualnym orgazmie. Mollie dodała również, że nie zawsze karta zawiera imię kochanka, bo nie zawsze je zna albo pamięta.

Na swoim TikToku Mollie bardzo chętnie dzieli się zabawnymi opowiastkami dotyczącymi jej życia seksualnego, a także odczytuje zapiski. Wszystko zaczęło się od ranki w 2010 roku z chłopakiem, którego poznała w pubie. Po rozmowie poszli do łóżka, ale byli zbyt pijani i do niczego nie doszło.

Po pewnym czasie w tym samym barze poznała innego mężczyznę, z którym randka okazała się bardziej udana. Para zaczęła się ze sobą spotykać, a kiedy Mollie przyszła w odwiedziny do chłopaka, okazało się, że jego współlokatorem jest jej niedoszły kochanek.

Z kolei w 2020 roku Mollie poznała jeszcze innego mężczyznę, z którym umawiała się co kilka tygodni na seks. Przed spotkaniem wykonywali test na koronawirusa, aby nie doprowadzić do ewentualnego zakażenia. Jednak ku zaskoczeniu kobiety, kochanek zablokował ją z dnia na dzień jesienią 2020 roku.

Jak wyznała Molly, po kilku tygodniach kochanek w końcu odezwał się i ponownie poszli do łóżka.

Powiedział wszystko, co powinien powiedzieć. Spędziliśmy noc w hotelu, a seks był naprawdę bardzo dobry. A potem 6 listopada obudziłam się i zobaczyłam wiadomość na Instagramie od dziewczyny, której nie znałam. Zapytała mnie, czy z nim sypiam? - opowiedziała Mollie na TikToku.

Wyszło na jaw, że tajemnicza dziewczyna jest w związku z kochankiem Mollie. Ostatecznie mężczyzna zerwał znajomość z Miller i wrócił z podkulonym ogonem do swojej partnerki. Była barmanka na jednym z nagrań pokazała plik formularzy, który zgromadziła przez dekadę. Nie wyznała jednak ilu miała kochanków.

Zobacz także: Czy aborcja to temat zastępczy? Mocne słowa Grocholi
Autor: JKY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić