aktualizacja 

Była pracownica hotelu ostrzega. Tych rzeczy nigdy nie rób

26

Janessa Richard przez kilka lat pracowała hotelu. Na TikToku postanowiła podzielić się swoją wiedzą na temat wypoczynku w hotelu. W serii filmików ostrzega czego nie robić i czego nie dotykać w pokojach. Nawet tych świeżo wysprzątanych.

Była pracownica hotelu ostrzega. Tych rzeczy nigdy nie rób
Była pracowniczka hotelu zdradza sekrety swojej pracy. (TikTok)

Janessa Richard przez wiele lat pracowała w hotelu i doskonale zna wszystkie hotelarskie tajniki. Pewnymi ciekawostkami postanowiła podzielić się na TikToku. Nagrała serię filmików, w których ostrzega wczasowiczów czego powinni unikać.

Nigdy nie korzystaj z hotelowych szklanek

TikTokerka stanowczo odradziła korzystania ze szklanek, które często stoją w pokoju razem z butelką wody. Chociaż szklanki mogą wydawać się czyste, to często takie nie są. Obsługa nie wymienia ich między gośćmi.

Nie polecam picia z tych szklanek. Często nie są one wymieniane, przynajmniej tak długo, jak wyglądają na czyste - mówi kobieta.

Janessa zaznaczyła, że personel hotelowy wymieni szklanki, jeśli widać, że były używane. Zachęca do tego, żeby przed skorzystaniem ze szklanek czy filiżanek umieszczonych w pokoju umyć je lub wyparzyć.

W innym filmiku kobieta mówi, że kilka innych przedmiotów z wyposażenia także może nie być wymienionych. Jeśli nie widać śladów użytkowania, to po poprzednich gościach zostanie ta sama narzuta czy kapcie.

Janessa zdradziła również, że papier toaletowy często nie jest wymieniany. Pracownicy hotelu nie zostawiają nowych rolek, ale najczęściej zostawiają te po poprzednich gościach. Czasem tylko zwijają końcówki, aby wszystko wyglądało schludnie.

W innym filmiku kobieta zachęca, żeby zawsze mieć na stopach skarpetki lub kapcie. Wyjaśniała, że dywany są odkurzane, ale bardzo rzadko. A jeszcze rzadziej są także prane.

A kiedy mówię rzadko, to mam na myśli, że może raz na rok... Zawsze upewnij się, że nosisz skarpetki lub kapcie! - powiedziała.

TikTokerka w każdym filmiku zaznacza, że takie zachowania nie są regułą. Opowiada jedynie o swoich doświadczeniach i wie, że w innej sieci hotelu, czy też w innym kraju mogą panować zupełnie inne warunki.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Ana de Armas o przygotowaniach do roli w "Gray Man"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić