aktualizacja 

Chce poślubić mordercę. Dla niego oszpeciła twarz

50

27-letnia Brytyjka dobrze wie, czego dopuścił się jej wybranek. Mimo to chce spędzić z nim resztę życia. Nawiązała kontakt z mordercą dwóch osób i teraz nazywa się jego "żoną". Prawdziwy ślub ma się odbyć za kilkanaście lat, gdy skazaniec wyjdzie z więzienia.

Chce poślubić mordercę. Dla niego oszpeciła twarz
Brytyjka twierdzi, że miłość życia odnalazła w więzieniu (Instagram)

Spotkali się tylko raz, ale to wystarczyło. Naomi Wise i Victor Oquendo przyrzekli sobie miłość do grobowej deski, choć na prawdziwy ślub muszą jeszcze poczekać. Przynajmniej do 2034 roku, kiedy mężczyzna będzie mógł wyjść z więzienia, gdzie trafił za podwójne morderstwo.

Chce zostać żoną mordercy

Amerykanin od kilku lat przebywa w zakładzie karnym w Michigan. Został skazany na minimum 21,5 roku więzienia za zabójstwo - w wyniku gangsterskich porachunków życie straciło dwóch mężczyzn. Brytyjce najwyraźniej to nie przeszkadza, bo sama nawiązała kontakt z przestępcą. Od dwóch lat para utrzymywała kontakt listowny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W lipcu doszło do jedynego jak go tej pory spotkania twarzą w twarz. 27-letnia Naomi odwiedziła za kratami starszego o cztery lata Victora. - Nie mogłam w to uwierzyć. Zdałam sobie sprawę, że on jest prawdziwy. Cała drżałam. Wtedy się odwrócił, spojrzał na mnie i byłam już spokojna - wspomina wizytę.

Zakochana w zabójcy Brytyjka otrzymała od niego już trzy pierścionki - zaręczynowy, obrączkę ślubną i kolejny, który ma symbolizować wieczną miłość. Na razie nie jest możliwe zorganizowanie oficjalnej ceremonii, ale i tak nazywa go swoim mężem. A on ją swoją żoną.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Wypuście mojego narzeczonego"

Naomi nie pozostała dłużna i także postanowiła udowodnić swoje uczucia. Wytatuowała na twarzy imię ukochanego, a na obojczyku jego nazwisko. Stworzyła również petycję, która ma zmusić władze do wcześniejszego uwolnienia skazańca. - Żałuje zbrodni, których się dopuścił. Każą mu jednak spędzić większość życia w zamknięciu, doświadczając tortur za swoje przewinienia - przekonuje Brytyjka.

Kobieta ma nadzieję, że nie będzie musiała czekać na swojego "męża" przez kolejnych kilkanaście lat. Chce stanąć z nim na ślubnym kobiercu i założyć rodzinę.

Zobacz także: Bestia znad Wołgi złapana. Jest podejrzany o zabicie 26 kobiet
Autor: PAL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić