aktualizacja 

Co zauważyłeś najpierw na obrazku? To wiele mówi o twoim charakterze

22

Ten obrazek przedstawia niezwykłą iluzję optyczną. W zależności od tego, co zobaczyłeś na grafice jako pierwsze, wyróżniają cię inne cechy charakteru. Sprawdź się! Tiktokerka Mia Yilin nagrała specjalne wideo, gdzie tłumaczy, jak interpretować uzyskane rezultaty. Poznajcie szczegóły!

Co zauważyłeś najpierw na obrazku? To wiele mówi o twoim charakterze
Co widzisz na obrazku? (TikTok, @mia_yilin)

Iluzje optyczne są świetną formą rozrywki. Pozwalają sprawdzić, jak pracuje nasz mózg i oczy. Psychologowie zajmujący się tą tematyką potrafią zinterpretować, co dokładnie oznacza fakt, że daną rzecz widzimy jako pierwszą.

Warto jednak pamiętać, że wszystkie iluzje optyczne to głównie zabawa. Nie należy traktować ich jako wyrocznię, a trzeba brać z przymrużeniem oka.

Lew czy drzewo. Co widzisz na grafice?

Teraz odpowiedz sobie na pytanie, co dostrzegłeś w pierwszej kolejności. Czy było to drzewo? Jeśli tak, to (jak tłumaczy Mia Yilin na TikToku na kanale o nazwie @mia_yilin) jesteś domatorem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To się nie mieści w głowie!

Zdecydowanie wolisz relaks w czterech własnych ścianach, niż wychodzenie i spotkania towarzyskie. To dla ciebie zbyt męczące. Czasem jednak się do nich zmuszasz.

Gdyby nie to, że nie chcesz być niegrzeczny, wycofując się z planów, idealny wieczór spędziłbyś w łóżku z książką i fajnym programem w telewizji - powiedziała Mia.

Dziewczyna zaznaczyła także, że gdy jesteś szczęśliwy, to niestety takie dobre samopoczucie nigdy nie trwa zbyt długo. A gdy już złapiesz smutny nastrój, ten nie chce cię szybko opuścić.

Czujesz się tak, jakbyś już nigdy miał się nie wyczołgać z depresyjnego stanu - dodała.

Być może jednak należysz do tych osób, które jako pierwsze zauważą głowę lwa. Co w takiej sytuacji? Oznacza to, że nie lubisz poznawać nowych ludzi. Czujesz się niezręcznie.

"Zwykle sprawiasz najpierw wrażenie, że jesteś zimny i nieprzyjazny, ale po lepszym poznaniu kogoś, stajesz się ciepły (...)" — wyjaśniła Mia.

"Ponadto rzecz, której najbardziej pragniesz w tej chwili, prawdopodobnie się spełni, więc po prostu rób to, co robisz" - zaznaczyła.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić