oprac. Katarzyna Pawlicka| 

Córka Waldemara Goszcza urodziła. Opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka

22

Córka Waldemara Goszcza – Wiktoria została mamą! 23-latka pokazała pierwsze zdjęcie ze spaceru z synkiem. Gdy ona przyszła na świat, jej ojciec był dokładnie w tym samym wieku.

Córka Waldemara Goszcza urodziła. Opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka
Waldemar Goszcz osierocił córkę Wiktorię (East News, Tricolors)

Waldemar Goszcz rozpoczął karierę, gdy był jeszcze nastolatkiem. Został zauważony przez właściciela agencji modeli. Od tej pory brał udział w reklamach telewizyjnych i chodził po wybiegu u najlepszych projektantów. Jednak największą popularność przyniosła mu rola w serialu "Adam i Ewa", w którym wcielał się w tytułowego bohatera.

Tragiczny wypadek

Przedwczesna śmierć Goszcza wstrząsnęła Polakami. Aktor, model i piosenkarz miał zaledwie 29 lat, gdy zginął w wypadku samochodowym. Do tragedii doszło w okolicach Ostródy – prowadzona przez aktora Lancia zderzyła się podczas wyprzedzania z jadącym z naprzeciwka Fordem Escortem.

W samochodzie oprócz Goszcza byli Radosław Pazura oraz Filip Siejka. Pierwszy z nich zginął na miejscu, ale szans na powrót do zdrowia nie dawano także Pazurze. W szpitalu spędził cztery miesiące, a po wypadku całkowicie zmienił spojrzenie na życie – nawrócił się i zaczął angażować się w działalność charytatywną.

Waldemar Goszcz osierocił, sześcioletnią wówczas, córkę Wiktorię. Dziewczynka była owocem jego miłości do Moniki, z którą wziął ślub w 1997 roku. Niestety, małżeństwo zakończyło się rozwodem, ale córka do końca życia była oczkiem w głowie modela.

Urodę odziedziczyła po ojcu

Wiktoria odziedziczyła urodę po ojcu i poszła w jego ślady – została modelką. Jednak kariera nie była priorytetem dla pięknej 23-latki. W sierpniu 2020 roku kobieta ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się pierwszego dziecka. Jego ojcem jest ukochany Wiktorii – Adam. Pod zdjęciem z wakacji w Grecji, napisała:

"Po wczorajszych urodzinach stwierdzam po raz milionowy, że mam ogromne szczęście w życiu. Jestem niesamowicie wdzięczna za ludzi, którzy mnie otaczają. Wczorajszy dzień był dla mnie naprawdę wyjątkowy. Po raz pierwszy mogłam spędzić urodziny z moim największym skarbem jako przyszła mama".

Jakiś czas później Goszcz poinformowała swoich obserwatorów, że na świat przyjdzie chłopiec. - It's a baby BOY! Dziękuję moje najcudowniejsze dziewczynki za takie cudowne przyjęcie! Kocham was wszystkie tak bardzo – poinformowała pod fotkami z Babyshower.

Teraz natomiast modelka pokazała w sieci zdjęcie ze spaceru, na który widzimy dziecięcy wózek. Wszystko wskazuje więc na to, że Wiktoria Goszcz została mamą!

Gratulujemy serdecznie i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Dorosłe dzieci gwiazd. Dorastały na naszych oczach
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić