Zuzanna Sierzputowska| 

Czyścisz toaletę w ten sposób? Popełniasz ogromny błąd. Tak zrobisz to szybciej

32

Pewien użytkownik TikToka zwrócił uwagę na fakt, że wiele osób bierze się za sprzątanie toalety w nieodpowiedni sposób. W krążącym po sieci nagraniu internauta pokazał, jak wysprzątamy tę część łazienki dużo sprawniej i dokładniej.

Czyścisz toaletę w ten sposób? Popełniasz ogromny błąd. Tak zrobisz to szybciej
TikToker pokazał świetny trik na czyszczenie toalety (TikTok, TikTok)

Geo jest aktywnym użytkownikiem TikToka, który poprzez aplikację dzieli się swoimi trikami na szybsze sprzątanie. W jednym ze swoich nagrań zauważył, że wiele osób myje toaletę w niewłaściwy sposób. Internauta pokazał, jak zrobić to dokładniej - nasza łazienka po takim wyczyszczeniu będzie lśnić!

TikToker wyjaśnia - to właśnie przez to nasza toaleta nigdy nie lśni czystością

Internauta zauważył, że ogromna część z nas używa do czyszczenia toalety ściereczki z mikrofibry, która ma ułatwić zadanie. Niestety jest to błędne myślenie, które owocuje tym, że nie zbierzemy całego zalegającego kurzu i nieczystości. Autor robiącego furorę w sieci nagrania uspokaja widzów i podaje prosty trik, który sprawi, że natychmiast zmienimy nawyki.

Dzięki temu nie będziesz co chwila płukać szmatki, próbując usunąć pozostały kurz oraz włosy z mikrofibry - informuje na TikToku.

Wszystko, co potrzebujemy do dokładnego wysprzątania sedesu to... papier toaletowy. Po włożeniu rękawiczek zaczynamy sprzątanie, przesuwając papierem po powierzchni tak, aby stworzyć kształt litery S. Pamiętajmy też, aby ruchy wykonywać od góry do dołu.

"Ten trik odmienił moje życie"

TikToker wyjaśnia, że papier toaletowy znakomicie radzi sobie z wyłapywaniem kurzu. Wystarczy tylko raz przejechać nim po powierzchni, aby zebrać nieczystości - a nasza toaleta będzie lśnić. Geo dodaje, że metoda ta jest również bardziej higieniczna - po sprzątaniu wyrzucamy papier i po prostu spuszczamy wodę.

"Nie wpadłam na to wcześniej. Ten trik odmienił moje życie";

"Robię tak samo od wielu lat"; - czytamy pod nagraniem w komentarzach.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Domowe środki czystości. Składniki znajdziesz w swojej kuchni
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić