Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Zuzanna Sierzputowska
|

Czyścisz toaletę w ten sposób? Popełniasz ogromny błąd. Tak zrobisz to szybciej

28
Podziel się:

Pewien użytkownik TikToka zwrócił uwagę na fakt, że wiele osób bierze się za sprzątanie toalety w nieodpowiedni sposób. W krążącym po sieci nagraniu internauta pokazał, jak wysprzątamy tę część łazienki dużo sprawniej i dokładniej.

Czyścisz toaletę w ten sposób? Popełniasz ogromny błąd. Tak zrobisz to szybciej
TikToker pokazał świetny trik na czyszczenie toalety (TikTok, TikTok)

Geo jest aktywnym użytkownikiem TikToka, który poprzez aplikację dzieli się swoimi trikami na szybsze sprzątanie. W jednym ze swoich nagrań zauważył, że wiele osób myje toaletę w niewłaściwy sposób. Internauta pokazał, jak zrobić to dokładniej - nasza łazienka po takim wyczyszczeniu będzie lśnić!

TikToker wyjaśnia - to właśnie przez to nasza toaleta nigdy nie lśni czystością

Internauta zauważył, że ogromna część z nas używa do czyszczenia toalety ściereczki z mikrofibry, która ma ułatwić zadanie. Niestety jest to błędne myślenie, które owocuje tym, że nie zbierzemy całego zalegającego kurzu i nieczystości. Autor robiącego furorę w sieci nagrania uspokaja widzów i podaje prosty trik, który sprawi, że natychmiast zmienimy nawyki.

Dzięki temu nie będziesz co chwila płukać szmatki, próbując usunąć pozostały kurz oraz włosy z mikrofibry - informuje na TikToku.

Wszystko, co potrzebujemy do dokładnego wysprzątania sedesu to... papier toaletowy. Po włożeniu rękawiczek zaczynamy sprzątanie, przesuwając papierem po powierzchni tak, aby stworzyć kształt litery S. Pamiętajmy też, aby ruchy wykonywać od góry do dołu.

"Ten trik odmienił moje życie"

TikToker wyjaśnia, że papier toaletowy znakomicie radzi sobie z wyłapywaniem kurzu. Wystarczy tylko raz przejechać nim po powierzchni, aby zebrać nieczystości - a nasza toaleta będzie lśnić. Geo dodaje, że metoda ta jest również bardziej higieniczna - po sprzątaniu wyrzucamy papier i po prostu spuszczamy wodę.

"Nie wpadłam na to wcześniej. Ten trik odmienił moje życie";

"Robię tak samo od wielu lat"; - czytamy pod nagraniem w komentarzach.

Zobacz także: Domowe środki czystości. Składniki znajdziesz w swojej kuchni
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(28)
Patka
4 miesiące temu
Wooow, ale odkrycie! Serio to ma być trik? Ja tam na łazienkę zawsze mam sposób, kibelek myję ręcznikiem papierowym, podłogi ogarnia braava, a do szafek mam ściereczkę z mikrofibry. A takie odkrycia jak tu to może zostawcie dla siebie ;)
Nikella
4 miesiące temu
Papierem czyści łazienkę, a tyłek wodą utlenioną z octem. No chyba tak...
Anita
4 miesiące temu
Faktycznie odkrywcze. Akurat nie używam papieru toaeltowego, bo mam nakładkę myjącą uspa, ale mam ręcznik papierowy i codziennie wieczorem jak dzieci się kąpią to przecieram z kurzu każde miejsce w łazience.
borek
4 miesiące temu
Znowu jestem w szoku i wypadła mi szczęka
Łysy
4 miesiące temu
Szok. Zadzwonię do kumpli.
Ton
4 miesiące temu
No geniusz 🥴🥴🥴😂😂😂😂😂
afghj
4 miesiące temu
najlepszy jest ocet, sedesik błyszczy az milo
omm
4 miesiące temu
jestem zdruzgotany, a ja używam ręcznika papierowego i płynu do mycia okien , co za błąd
Majola
4 miesiące temu
Intryguje mnie to "S". Ma tu znaczenie magiczne?
Gosc
4 miesiące temu
He he he tez używam papieru do tego
Lopezer
4 miesiące temu
Robię tak od lat 90-tych (kiedy byłem nastolatkiem) czyli od czasów kiedy ten tiktoker był plemnikiem albo latał w pampersach. Ale wielkie odkrycie. Już nie mają o czym pisać.
Wawiak
4 miesiące temu
łał... normalnie łazienkowa nagrodę Jobla tu trzeba przyznać...
Zuza
4 miesiące temu
Tak wam dziekuje!!!!!!
Ewa
4 miesiące temu
Jakie odkrycie! Teraz moje życie się zmieni! Boże, skąd biorą się tacy ludzie - przekonani o własnej mądrości, sprycie? Odkrycie wszechczasów! Jak czyścić kibel! I o tym filmik ktoś nagrał? No nie wierzę! To żart? Ktoś ludzi wkręca, bo niemożliwe, żeby to było na serio! Chyba że nie pojęłam wyrafinowanego poczucia humoru?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić