Kacper Kulpicki| 

Danuta Martyniuk w "Tańcu z gwiazdami"? Kajra zdradziła, co o tym myśli

15

Danuta Martyniuk wystąpiła w nowym teledysku swojego męża, który rozpoczął muzyczną współpracę ze Sławomirem. Taneczne popisy 57-latki robią wrażenie nie tylko na fanach. Kajra wprost powiedziała, co sądzi o ewentualnym udziale muzy "króla disco polo" w "Tańcu z gwiazdami".

Danuta Martyniuk w "Tańcu z gwiazdami"? Kajra zdradziła, co o tym myśli
Danuta Martyniuk w "Tańcu z gwiazdami" Kajra zdradziła, co o tym myśli (AKPA)

Danuta Martyniuk wiele lat temu pracowała jako pielęgniarka, jednak wraz z rozwojem kariery małżonka porzuciła wyuczony zawód i skupiła się na prowadzeniu domu i wychowywaniu syna. Teraz gdy ich potomek jest już dorosły, ma o wiele więcej czasu dla siebie.

Celebrytka taneczny debiut ma już za sobą, a efekty niebawem będzie można zobaczyć w teledysku do utworu "Tańcz". Do sieci trafiło nagranie, jak razem z autorem "Przez Twe oczy zielone", Sławomirem i jego ukochaną rozśpiewani kroczą brzegiem morza.

Czy Edward Miszczak powinien trzymać rękę na pulsie i zadzwonić do Danuty Martyniuk z  propozycją udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Kajra nie ma wątpliwości, że jej nowa koleżanka, gdyby tylko zechciała, mogłaby zawojować parkiet.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gwiazdy Polsatu o swoich wakacyjnych planach. Będą odpoczywać w Polsce czy za granicą?
Jakby Danusia chciała występować, to na pewno dałoby to jej ogromną moc i miałaby frajdę. Wszystko od niej zależy. Czemu nie? - mówiła w rozmowie z Plotkiem.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Była gospodyni "Tak to leciało!" zaznaczyła jednocześnie, że format jest wymagający nie tylko pod względem fizyczności. Trzeba mieć obycie przed kamerą, a w tej kwestii potencjalna uczestniczka dopiero nabiera doświadczenia.

Okazuje się, że tych niedoborów jest świadomy także Zenek Martyniuk. Podczas nagrań do nowej piosenki ochoczo wspierał swoją małżonkę i robił wszystko, by czerpała przyjemność z nowego wyzwania.

Ona była na planie bardzo onieśmielona i bardzo wstydliwa w tym wszystkim. Nie jest człowiekiem, który na co dzień jest wystawiony przed kamerę i musi z nią pracować. Jest to trudne. A Zeniu z nią tak ładnie rozmawiał, że ją to otwierało — zrelacjonowała Kajra.

Danuta Martyniuk miałaby w "Tańcu z gwiazdami" sporą konkurencję

Jeśli Danucie Martyniuk udałoby się pokonać opory, w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami" musiałaby zmierzyć się z poważną rywalizacją.

Według doniesień mediów o Kryształową Kulę mogą powalczyć takie tuzy show-biznesu, jak Filip Bobek, Maciej Zakościelny, Blanka, Viki Gabor i Majka Jeżowska. Jak sądzicie, to dobry pomysł?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić