Dzieci zniszczyły wesele. "Popłakałabym się"

47

Wiele par miesiącami skrupulatnie przygotowuje się do ślubu i wesela. Niestety, wyjątkowy dzień może zostać zakłócony przez niesfornych gości. Pewni nowożeńcy podzielili się nieprzyjemną sytuacją, jaka im się przytrafiła. Winne okazały się... dzieci.

Dzieci zniszczyły wesele. "Popłakałabym się"
Nieprzyjemny incydent na weselu (TikTok)

Temat obecności dzieci na ślubie i weselu nie od dziś budzi mnóstwo emocji. Oczywiście, mogą one uświetnić uroczystość, choćby za sprawą niesienia obrączek czy też sypania kwiatków. Niestety, nierzadko najmłodsi sprawiają przykre niespodzianki.

Przekonali się o tym pewni nowożeńcy, których nagranie trafiło do sieci. Pokazali oni, co wydarzyło się na turecko-albańskim weselu. - Nie chcecie dzieci na weselu - napisano w krótkim filmie.

Nieprzyjemna sytuacja miała miejsce w momencie wejścia pary do sali weselnej. Nowożeńcy mieli wkraczać na czerwony dywan, gdy nagle do lokalu wbiegła gromadka dzieci. Para musiała się zatrzymać, bo najmłodsi na nic nie zwracali uwagi. Liczyło się tylko to, że chcą zająć jak najlepsze miejsca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Żyła z ukochaną na góralskim weselu. W pewnym momencie zrobił to!

Ten incydent zakłócił początek zabawy. Gdy najmłodsi już się rozlokowali, zakochani mogli kontynuować efektowne wejście w rytm muzycznego brzmienia.

Nagranie z wesela wywołało poruszenie

Pod opisywanym nagraniem pojawiło się sporo komentarzy. Co piszą internauci?

Popłakałabym się.
Wesele nie jest imprezą dla dzieci. W późniejszej porze dzieci robią się marudne i jeszcze bardziej uciążliwe, co zmusza ich rodziców do wyjścia z wesela.
Moja rodzina nigdy tego nie zrozumie.
Aż się zdenerwowałam!
Wyszłabym stamtąd.
Jezus, aż się wkurzyłam!
Nigdy dzieci na weselu...
To się zdarza tylko na imprezach rodzinnych. Jak idą na bal sylwestrowy lub inną imprezę, to nagle potrafią zrozumieć, że bez dzieci - czytamy w sekcji komentarzy pod nagraniem.

Jak widać, nie brakuje osób, które twierdzą, że wesela powinno organizować się bez udziału dzieci. Oczywiście, są też zwolennicy zapraszania na takie uroczystości najmłodszych. Jakie jest Wasze zdanie?

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić