aktualizacja 

Dzieli ich ponad 50 lat. Mimo krytyki, są szczęśliwi

10

Almeda i Gary Hardwick z Tennessee w USA są szczęśliwym małżeństwem z kilkuletnim stażem. Chociaż są szczęśliwi, to wiele osób wciąż ich krytykuje. Wszystko przez różnicę wieku. W dniu ślubu Almeda miała 71 lat, a jej ukochany zaledwie 17.

Dzieli ich ponad 50 lat. Mimo krytyki, są szczęśliwi
Parę dzieli ponad 50 lat. (Facebook)

Almeda i Gary poznali się w 2015 roku w dość nietypowych okolicznościach, bowiem na pogrzebie 45-letniego syna Almedy, który był mężem ciotki Gary'ego. Pomimo smutku i żałoby para od razu zwróciła na siebie uwagę. 80-latka wspomina, że nie mogła oderwać wzroku od młodego mężczyzny. Rok wcześniej straciła męża i była bardzo samotna.

Dzieli ich ponad 50 lat

Kilka dni później, spotkali się podczas przyjęcia zorganizowanego przez ciotkę Gary'ego. Porozmawiali ze sobą i od razu ustalili, że wzajemnie się sobie podobają. Umówili się na randkę, chociaż Almeda miała spore wątpliwości. W tamtym czasie miała 71 lat, a Gary zaledwie 17. Chłopak uspokoił ją jednak i powiedział, że dla niego "wiek to tylko liczby". Dodał także, że nigdy nie był zainteresowany rówieśniczkami.

Almeda i Gary zakochali się w sobie już po pierwszej randce. Zaledwie dwa tygodnie później stanęli na ślubnym kobiercu. Ceremonia była skromna, ale dla obojga był to najszczęśliwszy moment w ich życiu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: CPK powstanie? Konkretne słowa ministry

Oboje zapewniają, że ich związek jest bardzo udany pod każdym względem. Gary otwarcie mówi o fizycznej stronie ich małżeństwa i podkreśla, że ich pożycie jest doskonałe.

Pierwszy raz kochaliśmy się podczas naszej nocy poślubnej. To było niesamowite przeżycie. Była tam taka głęboka więź. Jest wspaniałą kochanką - powiedział w mediach społecznościowych.

Para nagrywa wspólne filmiki na TikToka i prowadzi konto na Instagramie. Niedawno założyli także konto na OnlyFans. Codziennie mierzą się z krytykującymi ich komentarzami. Ich posty były także wielokrotnie zgłaszane, przez co musieli usunąć część treści.

Almeda i Gary nie są także w pełni akceptowani przez swoje rodziny. Drugi syn Almedy nie rozmawia z nią od dnia jej ślubu. Chociaż 80-latka bardzo nad tym ubolewa, to nie chce rezygnować ze swojej miłości.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić