Genialny trik z parówkami. Nagranie TikTokerki hitem internetu

28

Przygotowywanie jedzenia dla dziecka to nie lada wyzwanie. Szczególnie gdy mowa o dziecku w wieku szkolnym. Nie każdemu podchodzą kanapki, które trzeba zjeść na przerwie kilka godzin po ich przygotowaniu. Pewna TikTokerka znalazła jednak sposób, jak zapewnić pilnemu uczniowi ciepły i tani posiłek do szkoły. To banalnie proste i teraz wiele mam korzysta z tego patentu.

Genialny trik z parówkami. Nagranie TikTokerki hitem internetu
Prosty i tani sposób na lunch dla dziecka. (TikTok, the_mcdevitt_mumma)

Parówki w termosie. Pomysłowy trik na łatwe oszczędzanie

Dzieci potrafią spędzić w szkole prawie cały dzień. Oczywiście mogą zjeść prowizoryczny obiad, kupując sobie coś w sklepie lub idąc po lekcjach na kebab czy hamburgera. To nie tylko niezdrowe, ale i nieekonomiczne. Jedna z TikTokerek znalazła niezawodny patent. Dzięki niemu jej dziecko ma ze sobą zawsze... ciepłe parówki.

Na nagraniu użytkowniczki "the_mcdevitt_mumma", które ma już ponad milion odtworzeń, kobieta pokazuje, jak wrzuca parówki do termosu z wrzącą wodą i szczelnie go zamyka. Do torby na lunch oprócz parówek trafiają bułki, sosy oraz serwetki. Autorka tytułuje filmik jako "najprostszy sposób na piknik". Radzi w ten sposób, jak mieć na wyciągnięcie ręki ciepłego domowego hot doga, bez potrzeby kupowania go na mieście.

Mając na uwadze fakt, ile dzieci potrafią wydać, będąc w szkole lub na wycieczce, jest to duża oszczędność pieniędzy. Pociecha ma też swoją ulubioną przekąskę z wybranymi dodatkami zawsze przy sobie. Użytkownicy TikToka, którzy obejrzeli filmik, byli pod wrażeniem pomysłowości kobiety. Przyznają, że sami chętnie będą korzystać z jej patentu.

Oprócz pochwał i zachwytów w komentarzach użytkownicy wymieniali się podobnymi trikami na szybkie i domowe jedzenie. Jedna z nich napisała: "Moja mama zawsze napełniała termos zupą pomidorową i dodawała hot doga. W porze lunchu wyjmujesz parówkę i wkładasz ją do bułki. Zupę jesz osobno". To także dobry sposób godny przetestowania!

Autorka filmu "the_mcdevitt_mumma" chwali się na TikToku innymi pomysłowymi trikami nie tylko dla mam.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MBD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić