aktualizacja 

Grażyna Torbicka zdradziła swój sekret. To dlatego ma udane małżeństwo

34

Grażyna Torbicka od ponad 40 lat pozostaje w związku małżeńskim z Andrzejem Torbickim. Para uchodzi za jedną z najszczęśliwszych i najbardziej udanych w świecie show-biznesu. Dziennikarka postanowiła wyjawić, w jaki sposób tak skutecznie dba o związek.

Grażyna Torbicka zdradziła swój sekret. To dlatego ma udane małżeństwo
Grażyna Torbicka jest od ponad 40 lat szczęśliwą mężatką. Zdradziła, jak dba o związek (AKPA, AKPA, Niemiec)

Grażyna Torbicka wyjawiła sekret swojego udanego związku w rozmowie z magazynem "Viva!". Dziennikarka jest żoną Andrzeja Torbickiego, który w przeciwieństwie do żony nie pracuje w mediach, lecz poświęcił się – z sukcesem – leczeniem chorób serca.

Grażyna Torbicka i Andrzej Torbicki. Oto sekret ich udanego związku

Jak opowiadała Grażyna Torbicka, jej związek opiera się na zaufaniu. Co ciekawe, małżonkowie... nie noszą obrączek. Powód? Andrzej Torbicki zgubił swoją już rok po ślubie – wpadła do jeziora Garda. Oboje zlekceważyli przesąd, jej utrata przynosi pecha. Wręcz przeciwnie, Torbicka, solidarnie z mężem, przestała nosić własną.

Nie noszę obrączki. Mój mąż zgubił swoją pierwszego roku po ślubie, w jeziorze Garda. Podobno to zły znak, ale dobrze, że tego kiedyś nie wiedziałam. Pomyślałam wtedy, że skoro on nie nosi, to czemu ja miałabym. I dobrze nam to zrobiło – tłumaczyła Grażyna Torbicka w rozmowie z magazynem "Viva!".

Małżonków łączy także fakt, że nie przejmują się stereotypami na temat podziału domowych obowiązków. Grażyna Torbicka nie pretenduje do roli perfekcyjnej pani domu, a jej mąż – głowy rodziny. Zamiast tego starają się uzupełniać i wspierać.

Grażyna Torbicka podkreśliła, że nie wybaczyłaby ukochanemu jednego – zdrady małżeńskiej. Sama deklaruje, że nie wyobraża sobie, aby mogła dopuścić się czegoś podobnego, zwłaszcza że wciąż czuje fascynację Andrzejem Torbickim.

Andrzej Torbicki i Grażyna Torbicka poznali się, kiedy dziennikarka odbywała – właśnie u przyszłego męża – konsultację kardiologiczną. Dodatkowo do pana Andrzeja skierował ją... przyszły teść, Ryszard Torbicki.

Mój przyszły teść uznał, że moje serce wymaga głębszej diagnostyki. Moi rodzice trochę się zdenerwowali, gdy wróciłam do domu i powiedziałam, że muszę spotkać się jeszcze z kardiologiem – opowiadała Grażyna Torbicka w "Vivie!".
Zobacz także: Zobacz też: Grażyna Torbicka zdradziła, które polskie aktorki ceni najbardziej
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić