aktualizacja 

Na obrazku ukryły się koty. Tylko 1 proc. ludzi widzi wszystkie

147

Iluzje optyczne i inne graficzne zagadki mają za zadanie sprawdzić naszą spostrzegawczość. Ten test krąży po TikToku i jest prawdziwym hitem. Okazuje się, że tylko niewielki procent społeczeństwa potrafi rozwiązać zagadkę. Dasz radę odnaleźć ukryte elementy?

Na obrazku ukryły się koty. Tylko 1 proc. ludzi widzi wszystkie
Tę zagadkę potrafi rozwiązać zaledwie jeden procent społeczeństwa (TIkTok, hecticnick)

Zagadki i iluzje optyczne należą do najpopularniejszych nagrań na TikToku. Internauci często prześcigają się, kto odkryje więcej elementów i zrobi to szybciej. Niektóre zadania mają z kolei uwydatnić cechy naszego charakteru. Poniższa zagadka została opublikowana przez jednego z użytkowników TikToka. Wiele osób zachodzi głowę, jakie jest poprawne rozwiązanie. Odnalezienie właściwych elementów naprawdę może przysporzyć trudności.

Zagadka z TikToka jest prawdziwym hitem. Rozwiązanie zna zaledwie garstka

Z poniższą iluzją, która została opublikowana przez internautę kryjącego się pod nickiem "HecticNick", wiele osób ma spore problemy. Jeśli wierzyć autorowi nagrania, nawet jeżeli ze znalezieniem pierwszego elementu nie będziemy mieć problemu, drugi zostaje odkryty zaledwie przez jeden procent społeczeństwa.

Viralująca zagadka obrazkowa to rysunek, który przedstawia wypoczywające w salonie małżeństwo i dziecko. Zadaniem osoby, która podejmie się wyzwania, jest odnalezienie na ilustracji dwóch kotów. Okazuje się, że z jednym zwierzakiem większość osób nie ma problemu. Schody zaczynają się, kiedy trzeba odkryć drugiego czworonoga. Tutaj już trzeba się wykazać niezwykłą spostrzegawczością!

Przyjrzyjcie się grafice bardzo uważnie. Znacie już odpowiedź?

Zadanie przerosło internautów? W komentarzach zawrzało

Dla niektórych zagadka wcale nie była taka trudna. Jeżeli wierzyć pojawiającym się komentarzom, spora grupa użytkowników Tiktoka wykonała zadanie poprawnie w kilka sekund. Pojawiły się również wypowiedzi osób, które po znalezieniu pierwszego kota, drugiego już dostrzec nie mogły.

"Znalazłam je w dwie sekundy, serio!"
"To było banalne"
"Przecież to jest takie proste!"
"Dziesięć sekund i po sprawie"

Powyższe komentarze pojawiły się pod nagraniem niedługo po jego opublikowaniu. Warto jednak zaznaczyć, że osoby, którym zagadki nie udaje się rozwiązać, zwykle mniej chętnie dzielą się tą informacją z innymi.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Znacie poprawną odpowiedź? Koty znajdziemy pod stopami mężczyzny oraz na kolanach u kobiety.

Zobacz także: Ta iluzja skradła serca internautów. Czy to na pewno wilk?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źróło: o2pl

Autor: ZS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić