Jak prawidłowo założyć kostkę do WC? Internauci nie kryją zdziwienia

121

Niby błaha i oczywista czynność, a czasami potrafi zdziwić. Pewna tiktokerka pokazała, jak prawidłowo założyć kostkę do WC i zaskoczyła swoich fanów. Jej nagranie obejrzało ponad 50 tysięcy osób, większość przyznała, że przez wiele lat nie robili tego poprawnie.

Jak prawidłowo założyć kostkę do WC? Internauci nie kryją zdziwienia
Jak założyć zawieszkę do toalety (TikTok)

Co jakiś czas mocujesz zawieszkę do swojej toalety. Wydaje się, że ta prosta czynność niczym nas nie zaskoczy. A jednak. Choć trudno w to uwierzyć, większość z nas do tej pory źle używała kostek do toalety zamkniętych w plastikowej, specjalnej foremce.

Kostka do WC – jak jej używać?

Opublikowany filmik zyskał rzeszę fanów. Internauci pisali, że nagranie zmieniło ich życie. Bardzo się zdziwili, że przez wiele lat używali tego praktycznego gadżetu nieprawidłowo. A jak poprawnie zamocować zawieszkę do toalety? Chodzi założenie koszyczka.

Większość osób mocowała go od góry na kołnierzu muszli klozetowej. Chodzi o to, żeby zaczep koszyczka umieścić w otworze wewnątrz toalety.

Mimo odkrywczego filmu reklamy pokazują zupełnie inne mocowanie. Zawieszka do toalety na filmach producentów tego typu produktów jest wieszana dokładnie w taki sposób, jak do tej pory robiła to większość osób: od góry na kołnierzu muszli klozetowej.

Trik z kostką do WC

Warto przetestować czy nowy sposób montowania zawieszki sprawdza się w waszej toalecie. Takie i inne triki są często hitami popularnego Tiktoka. W serwisie można znaleźć wiele innych porad dotyczących życia codziennego.

Popularny film z zawieszką w toalecie stał się już viralem. Poniżej zamieszczamy wspomniane wideo.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Cofnąć czas, czyli świąteczne spotkania Coca-Cola: odcinek 2
Autor: APS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić