aktualizacja 

Wystarczy kartka i długopis. Japoński test sześcianu robi furorę

7

Japoński test sześcianu to bardzo szybki, dosłownie pięciominutowy sposób na to, aby dowiedzieć się więcej o sobie i swojej osobowości. Jedyne czego potrzebujesz to chwila relaksu i kartka papieru. Wynik może cię zaskoczyć.

Wystarczy kartka i długopis. Japoński test sześcianu robi furorę
Test sześcianu może powiedzieć dużo o naszej osobowości i relacjach (Adobe Stock)

Japoński test sześcianu cieszy się szczególną popularnością na dalekim wschodzie. Dzięki niemu jesteś w stanie dowiedzieć się więcej o swojej osobowości i psychice. Ujawnia to, czego pragniesz i czego potrzebujesz w swoim życiu. Pozwala odkryć zakamarki twojej podświadomości, a tym samym - ukryte emocje, a także wartości.

Japoński test sześcianu

Aby przeprowadzić japoński test sześcianu, potrzebujesz chwili spokoju, kartki papieru i czegoś do pisania. Całość polega na wyobrażeniu sobie pewnych sytuacji i przedmiotów, które następnie zapisujesz lub rysujesz. Test zawiera pytania pomocnicze i wskazówki.

Gotowy? Zaczynamy!

Wyobraź sobie, że idziesz przez pustynię. Przed twoimi oczami ukazuje się sześcian. Czy jest to duży obiekt? Jakiego jest koloru? Czy coś znajduje się w jego wnętrzu? Jest może czymś pokryty - roślinnością, wzorami, piaskiem? Rusza się czy pozostaje nieruchomy?

Teraz idziesz dalej. Widzisz drabinę. Jakiego jest koloru? Czy opiera się o sześcian? Znajduje się blisko czy daleko od niego?

Wyobraź sobie, że widzisz konia. Jakiego koloru jest zwierzę? Jest przywiązane czy wędruje swobodnie? Znajduje się w pobliżu czy daleko? Czy ma na grzbiecie siodło?

Po chwili rozpętuje się burza. Jest gwałtowna czy to tylko niegroźny deszcz? W jakiej odległości od sześcianu się znajduje? Przemieszcza się czy trwa w jednym miejscu?

Nagle zauważasz kwiat. Jest samotny czy widzisz ich więcej? Jakiego jest koloru? Czy coś znajduje się obok niego?

Rozwiązanie testu sześcianu

Sześcian pełni w teście najważniejszą i kluczową rolę. To właśnie on symbolizuje twoją osobę i to, jak widzisz samego siebie. Jeżeli jest duży, oznacza to, że jesteś pewny siebie i posiadasz silną osobowość. Jeśli mały - masz niskie poczucie własnej wartości. Sześcian poruszający się szybko to odzwierciedlenie twojej gwałtowności i skłonności do podejmowania nieprzemyślanych decyzji. Stojący w miejscu sugeruje niechęć do działania. Jeżeli jest przezroczysty - czujesz się niewystarczająco ważny. Biały - niewinny. Żółty - zabawny. Czerwony - silny i uczuciowy. Niebieski - lojalny. Zielony - empatyczny. Fioletowy - kobiecy. Brązowy - stabilny. Czarny - szanowany.

Drabina symbolizuje twoich przyjaciół. Jeśli opiera się o sześcian, czujesz, że możesz na nich liczyć. Sięgająca powyżej sześcianu świadczy o tym, że uważasz się za gorszego od nich. Jeżeli sześcian góruje nad drabiną, pokazuje to twoje poczucie wyższości nad nimi.

Koń to odzwierciedlenie twoich pragnień związanych z idealnym partnerem. Przywiązane zwierzę oznacza, że masz silną potrzebę kontrolowania. Znajdujące się na nim siodło sugeruje, że szukasz u drugiej osoby poczucia stabilności i bezpieczeństwa. Im dalej koń znajduje się od sześcianu, tym większej swobody potrzebujesz w związku.

Burza to przeszkody w twoim życiu. Jej gwałtowność i rozmiar pokazują, jak dużą trudnością jest dla ciebie ich pokonywanie. Mała i łagodna oznacza, że dobrze radzisz sobie z trudnościami.

Kwiat jest symbolem twojego potomstwa. Jeżeli widziałeś ich wiele, pragniesz gromadki dzieci. Im bliżej sześcianu się znajdował/y, tym ważniejsze są dla ciebie relacje rodzinne.

Zobacz także: Znajdź toster. Średnio zajmuje to 43 sekundy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Autor: ALLE
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić