Jill Biden mówi o rozwodzie. Szczere wyznanie

19

Jill Biden uważała się za nieudaczniczkę i myślała, że coś było z nią "nie tak", ponieważ jej pierwsze małżeństwo zakończyło się rozwodem. W najnowszym wywiadzie pierwsza dama USA otworzyła się na temat związku ze swoim pierwszym mężem.

Jill Biden mówi o rozwodzie. Szczere wyznanie
Jill Biden przyznała, że źle zniosła rozstanie z pierwszym mężem. (Getty Images)

Jill Biden rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, Billem Stevensonem, w 1975 roku, po pięciu latach małżeństwa. Stevenson twierdził, że Jill zdradziła go z obecnym prezydentem Stanów Zjednoczonych Joe Bidenem, gdy byli jeszcze małżeństwem. To właśnie miało doprowadzić do ich rozstania.

Nie znałam nikogo, kto byłby po rozwodzie. Czułam, że to była porażka z mojej strony. Straciłam poczucie własnej wartości, ponieważ ciągle myślałam: "Co jest ze mną nie tak, dlaczego mi się nie udało?" - powiedziała Jill Biden w czwartkowym odcinku "The Kelly Clarkson Show".

Pierwsza dama dodała, że "co najmniej rok zajęło jej, zanim znów stanęła na nogi". Aż w końcu w jej życiu pojawił się Joe Biden. "I wtedy, po prostu nieoczekiwanie, poznałam Joe. Spotkałam go już raz, ale kiedy do mnie zadzwonił, była to raczej randka w ciemno" - wspominała, nie wdając się w dalsze szczegóły.

Jill Biden udziela rad Kelly Clarkson

Następnie Biden udzieliła rady piosenkarce, która właśnie przechodzi przez rozwód z Brandonem Blackstockem:

Patrzę na to teraz wstecz i myślę, że gdybym się nie rozwiodła, nigdy bym nie spotkała Joe. Nie miałabym tej pięknej rodziny, jaką mam teraz. To właśnie bym ci powiedziała, gdybym była twoją matką. Moja mama zawsze mi powtarzała, że jutro będzie lepiej - powiedziała Biden Kelly Clarkson.
Zobacz także: First Lady Jill Biden Gives Kelly Advice About Love After Divorce

Jill i Joe pobrali się w 1977 roku, dwa lata po rozwodzie Jill z Stevensonem. Stevenson oskarżał Jill o romans. Twierdził, że Biden i jego ówczesna żona zbliżyli się do siebie w 1972 roku, pracując nad swoją pierwszą kampanią. W tym samym roku pierwsza żona Joe, Neilia i ich nowonarodzone dziecko, zginęły w wypadku samochodowym, a jego synowie, Beau i Hunter, zostali poważnie ranni.

Bidenowie są teraz szczęśliwym małżeństwem już od 44 lat. Oprócz dwóch synów Joe z pierwszego małżeństwa, para wychowała córkę, 39-letnią dziś Ashley.

Zobacz także: Biden odkręca decyzje Trumpa. Co to oznacza dla Ameryki i świata?
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić