Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Marta Kutkowska
|

"Świat seksu i swobody". Joanna Sarapata mówi, co działo się w Saint-Tropez

65
Podziel się:

Joanna Sarapata to uznana w Polsce i na świecie, malarka. Była żona Jarosława Jakimowicza prowadziła bardzo światowe życie. Teraz zdradziła kulisy. Joanna Sarapata ukończyła paryską L’ecole Nationale Superieure des Beaux-Arts. Jej prace osiągnęły wielki sukces. Malarka miała wystawy w galeriach całego świata.

"Świat seksu i swobody". Joanna Sarapata mówi, co działo się w Saint-Tropez
Związek Joanny Sarapaty i Jarka Jakimowicza przetrwał do 2010 roku (AKPA)

Artystka mieszkała m.in. w Hiszpanii, Monako, Niemczech, USA i Szwajcarii. Wielkim sentymentem darzy Francję. Podczas trzeciego roku studiów w Paryżu, zamieszkała z partnerem w Saint-Tropez. Teraz zdradziła kulisy hucznych imprez, w których brała udział.

"W Saint-Tropez nie ma żadnych barier"

Joanna Sarapata, w wywiadzie dla "Plejady", przyznała, że nie każdy może trafić do elitarnego grona szczęśliwców, którzy korzystają z życia “na bogato" w Saint-Tropez .

W Saint-Tropez nie ma żadnych barier. Oczywiście, nie wszystkich zaprasza się na przyjęcia, nie spędza się wieczorów ze wszystkimi. Trzeba trafić do odpowiedniego towarzystwa. Ale jak to się już wydarzy, znikają wszelkie granice.

Jej się jednak udało. To co oglądała na rautach, może zszokować wiele osób:

Na imprezach serwowano torty nadziewane narkotykami. Widziałam dziewczyny w bardzo różnych sytuacjach. To był świat pełen seksu i swobody. Nie znałam czegoś takiego.

Jak Joanna Sarapata komentuje to, co widziała?

"Nigdy wcześniej nie spotkałam tak niewyobrażalnie wolnych ludzi. Mimo że taki styl bycia był zupełnie niezgodny ze mną i moimi poglądami, to przyglądałam się temu z dużym zaciekawieniem. Nie wchodziłam głęboko w ten świat, raczej go bacznie obserwowałam."

Kawa… z Brigitte Bardot

W Saint-Tropez Joanna Sarapata żyła 12 lat. Okazało się, że udało jej się poznać nawet wielką Brigitte Bardot. Tak opowiadała o tym w wywiadzie dla "Expressu Ilustrowanego":

Wujek mojego pierwszego męża był bardzo dobrym kolegą Brigitte Bardot. To był 1986 rok i Brigitte była jeszcze wtedy przepiękną kobietą. Widywałyśmy się często na targu. Tam dwa razy wypiłam z nią kawę. Byłam także w jej domu. Miałam wtedy 24 lata i było to dla mnie niesamowite spotkanie. Malarka przeprowadzała się w swoim życiu ponad… 20 razy. Aktualnie dzieli życie między Warszawą a Niceą.
Zobacz także: Tajemnica obrazu Picassa. Odkrycie amerykańskich konserwatorów
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(65)
jaaa
rok temu
od kiedy narkotyki są wolnością? To uzależnienie, totalny brak wolności... Musisz brać jak jestes narkomanem, jesteś niewolnikiem chemii.
ABCD
2 lata temu
Alkohol, narkotyki, seks bez zobowiązań, wielkie pieniądze, no to są oczywiste rozrywki ludzi z tzw. elit:intelektualnych, artystycznych, rządowych, biznesowych... Tak było zawsze, jest i będzie, także po co tyle jadu i gorzkich żali? Chyba z zawiści i obłudy, bo większość z was polskie katole chciało by tak samo, ale niestety...
Pokręcona.
2 lata temu
Od kiedy narkomania to "niesamowita wolność" ? Przeciwnie. Przeciez to POTWORNE UZALEŻNIENIE. Sarapata spadaj do czarta. Schudnij i nie truj swoimi toksynami.
na obraz...
2 lata temu
j ja mam uwierzyć takiej babie? ona nie kłamie, ona opowiada! :) bacznie obserwowała i nie uczestniczyła? zabawna! upss! ŚMIESZNA starsza pani!
Krzyś B
2 lata temu
(Ez 7, 19: Srebro swoje porzucą na ulice, a złoto ich upodobni się do nieczystości. »Ich srebro i złoto nie zbawi ich w dzień gniewu Pana«. Głodu swojego tym nie nasycą, ani nie napełnią swych wnętrzności, ponieważ były dla nich pobudką do grzechu). I co smutne, ostatecznie złoto na nic się nie przydaje (1Tm 6, 9: A ci, którzy chcą się bogacić, wpadają w pokusę i w zasadzkę oraz w liczne nierozumne i szkodliwe pożądania. One to pogrążają ludzi w zgubę i zatracenie).
Jack40
2 lata temu
Ci dawniejsi aktorzy ,celebryci twierdzą jaka to dla nich komuna była zła tylko zobaczcie jak różniło się życie dziecka robotnika w tym czasie od ich życia Hiszpania Monako ,Francja dzieci robotnika to widzieli to tylko w telewizji ja też znam Francję Monako Hiszpanię ale tylko z telewizji więc niech mi nie pierniczą jak to oni mieli źle lub jak to oni mają małą emeryturę
sddad
2 lata temu
ludziom się w głowach przewraca.... długo nie było wojny, a francja podczas II wś straty liczyła... w butelkach wina...
valluss
2 lata temu
Tak ,sex grupowy też jest wolny od zachamowań.
Megafon
2 lata temu
Tutaj polecam znany kawałek Kazika o artystach.
Janek
2 lata temu
No jak juz ktoś jest w szponach narkotyków na tyle, że musi sobie nimi torty nadziewać, serwować to znajomym i mówić, że to oznaka tego "lepszego" świata to ja mam wyrobione zdanie na ten temat. To z wolnością nie ma nic wspólnego, to jest uwięzienie w nałogach, z którego raczej się żywym nie wychodzi.
Ooo
2 lata temu
Czysta lipa.
Emeryt
2 lata temu
My mamy takie miejsce w Toruniu.
Nowy Ład
2 lata temu
Bogaci zrobią wszystko aby bidota na nich wiecznie robiła bo oni muszą mieć czas na wolność i zabawę.
Burdel za fre...
2 lata temu
Pewnie nie uczestniczyla w tym swiecie pelnym seksu i swobody...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić