Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ORY
|

Kobieta chciała dużej rodziny. Jest w ciąży nieustannie od 2008 roku

53
Podziel się:

Courtney Rogers na początku marca urodziła swoje dwunaste dziecko. Kobieta od 2008 roku jest ciągle w ciąży. Wraz z mężem pastorem zawsze planowali dużą rodzinę. Stwierdzili, że na tuzinie dzieci poprzestaną.

Kobieta chciała dużej rodziny. Jest w ciąży nieustannie od 2008 roku
Jest mamą dwunastki dzieci (Instagram.com)

Courtney i Chris Rogers pochodzą z Santa Fe w amerykańskim stanie Nowy Meksyk. Pobrali się w 2008 roku. Kobieta miała wtedy 24 lata, a jej ukochany 20 lat. Szybko zaczęli planować rodzinę. Niestety pierwszą ciążę Courtney poroniła na wczesnym etapie. Lecz już w 2010 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – syna Clinta. Coutrney marzyła o byciu mamą, ale nie zakładała, ile chce mieć dzieci. Jej mąż pastor zasugerował dziesięcioro, jak w przypadku jego rodziny. Para poszła jeszcze o dwa kroki dalej. 

Mają 12 dzieci i ręce pełne roboty

W tamtym momencie nie sądziłam, że tak wcześnie podejmę się macierzyństwa. Nie miałam pojęcia, że ​​będziemy mieli tak wiele dzieci. Chciałem mieć dużą rodzinę, ale to było spore zaskoczenie, że dotarliśmy aż tutaj – powiedziała 38-latka w rozmowie z "The Sun". 

Courtney i Chris Rogers są rodzicami 12 dzieci – sześciu chłopców i sześciu dziewczynek. Ostatnia pociecha przyszła na świat na początku marca zaledwie kilka dni przed 12. urodzinami najstarszego dziecka. Cała gromadka dostała imiona zaczynające się na literę "C", tak jak ich rodzice. Od pewnego czasu rodzina rozbudowuje swoją posiadłość, by mieć siedem sypialni i cztery łazienki. Courtney codziennie zostaje z dziećmi w domu, a te, które są w wieku szkolnym, uczy sama. W tym czasie Chris Rogers pełni swoje obowiązki jako pastor i podejmuje się prac dorywczych. Dodatkowo prowadzą także farmę. 

Nigdy nie stosowali antykoncepcji

Courtney Rogers ma obecnie 38 lat, a za sobą 12 porodów i zdaje sobie sprawę, że na więcej już nie może sobie pozwolić ze względów zdrowotnych. Lecz w rozmowie z "The Sun" wyznała, że nigdy nie stosowała antykoncepcji i raczej nie zamierza tego robić w przyszłości. 

Ludzie są w większości wspierający. Czasem zdarzają się przykre komentarze, ponieważ zawsze znajdą się ludzie, którzy nie lubią dużych rodzin. Ale teraz jesteśmy do tego przyzwyczajeni i nie przejmujemy się tym" – stwierdziła kobieta na łamach "The Sun". 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zobacz także: Szok na porodówce. 25-latka urodziła dziewięcioraczki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(53)
Doris
8 miesięcy temu
Oj, nie zazdroszczę tej osóbce, nie zazdroszczę!
Adam N 1973
8 miesięcy temu
Brawo. Są jeszcze normalni ludzie w USA
Szczery
8 miesięcy temu
W teoriach spiskowych prawica straszy elitami, które sprawią że ludzie będą niewolnikami elit i będą pracować za miskę ryżu a Morawiecki jest prawicowo religijnym radykałem i powiedział że ludzie mają zapierdalać za miskę ryżu i jakaś babka z pis powiedziała, że to absurd żeby ludzie decydowali na co wydają swoje pieniądze i jakie podejście do ludzi biednych ma konfederacja i ludzie typu Janusz Korwin czy Donald Trump(odpowiedź, pogardliwe i instrumentalne) Religie i elity uczłowieczyli płody, embriony, zygoty i zarodki nazywając je dziećmi oraz zakazują antykoncepcji i aborcji oraz nakazują ludziom zawierać tradycyjne małżeństwa po to żeby ludzie rodzili jak najwięcej dzieci bo kapłani i elity potrzebują jak najwięcej niewolników żeby ci robili na nich oraz ginęli ich wojnach oraz żeby elity i kapłani mieli kogo gnębić i nad kim się wywyższać! I dlatego elity i religie zmuszają ludzi do posiadania jak najwięcej dzieci i o to cała prawda o tym co tak naprawdę kryje się za zakazem antykoncepcji i aborcji pod przykrywką ochrony życia oraz tępieniu homoseksualizmu, gender i lgbt oraz o ochronie instytucji małżeństwa. Aborcja, antykoncepcja, homoseksualizm, bezwyznaniowość oraz nie zawieranie tradycyjnych małżeństw w świątyniach są niewygodne dla władców państw (np prezydent, cesarz, król) elit i kapłaństwa i dlatego z tym walczą i je demonizują. I kąpani oraz elity propagują teorie spiskowe żeby za pomocą propagandy i manipulacji cofnąć świat do czasów feudalnych i utrzymać status quo za wszelką oraz żeby znowu wsztscy byli wierzący, hetero oraz robili kapłanom i elitom następnych niewolników. Konserwatyści i religijni fundamentaliści z Watykanu propagują teorie spiskowe żeby za pomocą propagandy i manipulacji cofnąć świat do czasów sprzed rzezi hugenotów i rewolucji francuskiej oraz żeby zatrzymać proces laicyzacji świata oraz żeby znowu każdy aspekt życia społecznego był kontrolowany przez elity i podporządkowany religiom patriarchalnym (np islam w Pakistanie i Arabii Saudyjskiej, judaizm w Izraelu, katolicyzm w Polsce, prawosławie w Rosji, protestantyzm w Niemczech, anglikanizm w Wielkiej Brytanii itd)
Cudowne Dziec...
8 miesięcy temu
To cud! Jej ciąża trwa już 14 lat.
Ewka
9 miesięcy temu
No jestem w szoku.. oddanie dzieciom 100%. Ja mam dwójkę i jest mi ciężko czasem to wszystko ogarnąć… Teraz mam roombę to jest łatwiej, bo przynajmniej codziennie z odkurzaczem nie latam.
.....…a
9 miesięcy temu
Ktoś musi im pomagać w opiece nad dziećmi.Watpie żeby ona sama dawała radę.Niektorzy mają 3 i proszą o pomoc babcie a tu 12!!!
agnes
9 miesięcy temu
Duża rodzina jak The Kelly Family haga
Tyler Durden
9 miesięcy temu
Nie może być w ciąży bez przerwy przez 12 lat. Np. dlatego, że w międzyczasie rodziła. Artykuł odpowiedni do poziomu tego tzw. portalu.
Tak myślę
9 miesięcy temu
Jak mają za co ich utrzymać.nie wyciągają ręki po pomoc.dlaczego nie.ich sprawa.
Tyż
9 miesięcy temu
Mam jedno dziecko i dopiero po jego urodzeniu zobaczyłam ile macierzyństwo wymaga pracy, energii i czasu. Chyba nikogo przy zdrowych zmysłach nie przekonał ten artykuł do postawienia się na jej miejscu.
Janina
9 miesięcy temu
Kropka, masz rację! Masz rację, produkcja taśmowa niewolników, którzy będą robić na elity i ich popleczników kapłaństwo (tak jest od początku powstania cywilizacji) oraz walczyć w ich wojnach i owe elity od tysiącleci kłamią, że zawieranie tradycyjnych małżeństw oraz robienie dzieci i walka na wojnie są dla dobra narodu i na wojnie walczy się za kraj a w rzeczywistości walczy o interesy elit i kapłaństwa, dla którzy tak naprawdę nie kochają kraju i obywateli, oni ich tylko potrzebują do swoich celów
Prawda
9 miesięcy temu
Najlepsze jest to że środowiska prawicowo religijne (np konfederacja i pis) uznają takie rodziny za autorytet jak najwięcej dzieci nie ważne jakie będą tego skutki ważne dla prawicy, kapłaństwa, szlachty, Patrycjuszy, oligarchów, kapitalistów i innych patriarchalnych elit żeby ludzie się rozmnażali ile wlezie nie ważne jakie będą tego skutki bo elity i kapłani muszą mieć swoich niewolników, bo ktoś musi na nich tyrać oraz tracić zdrowie i życie w ich wojnach i ponosić konsekwencje ich wybryków (decyzję polityczne, konflikty z elitami innych państw). I dlatego zakazuje się oraz ogranicza dostęp do aborcji i antykoncepcji (deklaracja wiary, klauzula sumienia itd) oraz wmawia się ludziom, że chcą być takimi, którzy są na rękę wspomnianym elitom, czyli hetero po ślubie zawartym w świątyni narzuconej przez elity wierze opierającej się na tych samych czyli patriarchalnych schematach (np judaizm w Izraelu, islamu w Afganistanie, czy prawosławie w Rosji lub katolicyzm w Polsce) i jeszcze do tego mających uprawuać seks tylko w pożądanym przez elity celu, czyli robieniu dzieci, których ma być jak najwięcej, żeby kapłani, politycy, szlachta i inne wspomniane elity miały niewolników, których będą wykorzystywać i nimi pomiatać (najpierw w feudalizmie, teraz w kapitalizmie) oraz robić na tych nierobów i ginąć w ich wojnach i owe elity od tysiącleci kłamią, że zawieranie tradycyjnych małżeństw oraz robienie dzieci i walka na wojnie są dla dobra narodu i na wojnie walczy się za kraj a w rzeczywistości działa się oraz walczy o interesy elit i kapłaństwa a nie państwa (szarych obywateli).
pawel-
9 miesięcy temu
już ma pełny skład drużyny piłkarskiej !
Tatko
9 miesięcy temu
Ja tam jestem na tak w sprawie dużych rodzin. Oczywiście o ile to jest przemyślane a nie tam jakaś patologia co całe dnie pije.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić