aktualizacja 

Koszmarna wizja Jackowskiego. To nas czeka pod koniec lata

1181

Krzysztof Jackowski cieszy się mianem najpopularniejszego polskiego jasnowidza. Ten słynny profeta omówił kolejną wizję. Niestety, jego najnowsze słowa absolutnie nie napawają optymizmem.

Koszmarna wizja Jackowskiego. To nas czeka pod koniec lata
Krzysztof Jackowski (YouTube, Krzysztof Jackowski)

Wiele osób z uwagą śledzi wizje Krzysztofa Jackowskiego. Profeta dzieli się swoimi przewidywaniami za pośrednictwem platformy YouTube. Niestety, zazwyczaj jego słowa nie napawają optymizmem.

Ostatnio przekazał kolejną złowieszczą przepowiednię. Wizjoner uważa, że wśród Polaków zapanuje wielki niepokój i lęk.

Nie wiem, czy to chodzi o nieruchomości czy o inne dobra, ale ludzie w panice będą chcieli wyprzedawać, bo tak jakby nie byli pewni miejsca, gdzie mają swoje majątki. Będzie lęk, ale nie będzie rzeczywistych przyczyn tego lęku, tylko narracja - zaznaczał.

Koronawirus powróci?

Jakie zagrożenia przewiduje Krzysztof Jackowski? Profeta pochylił się nad możliwością wystąpienia dwóch niebezpieczeństw.

Są dwie możliwości, które są brane pod uwagę. To, co będzie czekać nas w końcówce lata, jesienią i zimą. Pierwsza możliwość jest taka, że będzie się tworzyło narrację zagrożenia bardzo poważnego, a druga możliwość, jeżeli tego nie można by było wprowadzić, to druga możliwość to powrót do zarazy - powiedział.

Powrót pandemii miałby przebiegać inaczej niż wcześniej. Jackowski zapowiedział, że "zarazy nie przyjmą już wszystkie kraje tak, jak to było wcześniej, więc jest duże ryzyko upadku".

Będzie się to mieszało: zagrożenie i zaraza - podsumował.

Kim jest Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy polski jasnowidz. Znany jest w mediach również jako "jasnowidz z Człuchowa". W tym mieście mieszka od urodzenia. Z zawodu jest tokarzem. Nie pracuje jednak w zawodzie, prowadzi działalność gospodarczą dotyczącą "usług paranormalnych". Na swojej stronie internetowej skuteczność swoich umiejętności oszacował na 80 proc.

Zobacz także: Podwyżki cen po sankcjach na Rosję. Będą dalsze wzrosty?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić