Modelka Playboya przeszła ponad 50 operacji, aby mieć nowe, piękne ciało

13

Modelka Playboya zapłaciła 219 tysięcy funtów za zabiegi chirurgii plastycznej, aby stać się "nową kobietą". Ju Isen ujawniła, że ​​przeszła 50 operacji plastycznych. Dziewczyna zachwyciła fanów, kiedy pokazała rezultaty swoich przemian.

Modelka Playboya przeszła ponad 50 operacji, aby mieć nowe, piękne ciało
Ju Isen (Instagram)

Modelka Playboya, zachwyciła swoich fanów. Ju Isen zaimponowała, gdy ujawniła, że ​​przeszła około 50 operacji chirurgii plastycznej. Dziewczyna powiedziała, że ​​powodem jej przemiany jest to, że uzależniła się od operacji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Bardzo chciała zmienić swój wygląd

Kiedyś ją krytykowano. Po przeczytaniu negatywnych komentarzy w Internecie na temat wyglądu, Ju powiedziała, że zaczęła zastanawiać się nad swoim zdrowiem psychicznym, czy to normalne, że chce się tak bardzo zmienić. Jednak teraz po 50. zabiegu, już nie obchodzi jej, co hejterzy myślą o jej wizerunku.

Ju o swojej przemianie. - Chciałam wymazać całą swoją przeszłość. Nie rozpoznaję siebie w lustrze. Teraz jestem nową kobietą.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Liczne operacje modelki

Przeszła liczne operacje. Ju ma za sobą już cztery liposukcje i trzy operacje wymiany silikonowych wkładek biustu. Miała również liczne zabiegi na twarz, kwas hialuronowy i metakryl, również wstrzyknięto jej tłuszcz w pośladki i policzki.

Kobieta dziś jest bardzo zadowolona ze swojego nowego ciała. Gwiazda mediów społecznościowych jest na liście kobiet, które przeszły najwięcej operacji plastycznych w ciągu ostatniej dekady. Na Instagramie ma ponad 123 tys. i to głównie tam pokazuje fanom swoje piękne ciało.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Nauczyciele i dzieci wracają do szkół. "Niestety nie wszystkie rekomendacje jesteśmy w stanie spełnić"
Autor: AML
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić