Mówi, ile jej syn ma lat. Dalej karmi go piersią. Ludzie są oburzeni

333

Lauren McLeod, mama dwójki dzieci i użytkowniczka TikToka przyznała, że karmi piersią swojego 5-letniego syna. Kobieta stanęła w ogniu krytyki ze strony internautów, których zdaniem karmienie piersią 5-latka "jest dziwne". Lauren zdecydowała się ustosunkować do całej sprawy za pomocą platformy społecznościowej TikTok.

Mówi, ile jej syn ma lat. Dalej karmi go piersią. Ludzie są oburzeni
Kobieta dodała, że w najbliższym czasie nie planuje przestać karmić piersią swojego syna (TikTok)

Niecodzienne wyznanie na TikToku

Lauren McLeod nagrała filmik, w którym wyznała, że jej syn, który niedługo skończy 5 lat, nadal jest przez nią karmiony piersią, przed snem. W filmie kobieta powiedziała również, że zawsze, gdy o tym mówi, słyszy od innych "Nie możesz karmić piersią swojego 5-latka, to takie dziwne".

Lauren stanowczo broni jednak swojego wyboru i nie zwraca uwagi na zdanie innych. Według niej karmienie piersią dziecka w wieku 5 lat nie jest dziwne, a biologicznie normalne. 

Nie ma zamiaru przestać karmić 

Lauren w nagranym przez siebie TikToku wyjaśniła powodu swojego wyboru rodzicielskiego. Kobieta powiedziała, że sama doskonale wie, co jest dobre dla jej dziecka, a inni nie powinni oceniać jej wyborów. W podpisie filmiku dumnie napisała: "Mój syn za kilka dni kończy 5 lat i tak, nadal karmie go piersią". 

Kobieta dodała również, że w najbliższym czasie nie planuje przestać karmić piersią swojego syna. Na razie cieszy się, że może to kontynuować tak długo, jak długo chce tego jej syn. Uprzedzając jednak negatywne komentarze, powiedziała, że karmienie piersią oczywiście nie będzie trwać wiecznie. 

Swój post podsumowała zdaniem: "I tak, gwarantuję, że będzie na długo przed rozpoczęciem liceum".

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Burgery a karmienie po ciąży. Swoim wpisem wywołał burzę
Autor: WEG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić