Nie przyjmie nazwiska męża. Internauci zmieszali ją z błotem

16

Claudia Sokolova na TikToku dzieli się pożytecznymi radami odnośnie przygotowań do ślubu. W sieci działa pod pseudonimem "Your Wedding Bestie". Sama jeszcze w tym roku bierze ślub. Na swoim kanale zdradziła, że nie przyjmie nazwiska męża. Te słowa nie spotkały się z uznaniem internautów.

Nie przyjmie nazwiska męża. Internauci zmieszali ją z błotem
Kobieta oświadczyła, że po ślubie nie zmieni swojego nazwiska na nazwisko męża (TikTok)

Zazwyczaj filmiki Claudii cieszyły się uznaniem, a przyszłe panny młode pochłonięte gorączką przygotowań, były jej wdzięczne za cenne rady. Sytuacja jednak zmieniła się, gdy kobieta podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat zmiany nazwiska.

To już pewne. Nie zmienię swojego nazwiska - oświadczyła Claudia.

Wyjaśniła, że jest ostatnią osobą w rodzinie z tym nazwiskiem, więc nie chciałaby go tracić ze względu na podtrzymanie rodzinnej tradycji. Dodała też, że w styczniu zapytała swojego narzeczonego, czy zmieniłby swoje nazwisko na jej i dowiedziała się, że nie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karolina Gilon wzięła ślub w Marbelli?

Kobieta przyznała, że rozmawiała już z narzeczonym i planują połączyć swoje nazwiska przez wzgląd na dobro dzieci.

Fala nienawiści w komentarzach

TikTokerka przyznała, że nie sądziła, że jej pomysł wywoła falę negatywnych komentarzy.

Niektórzy naprawdę się wściekli. Życzyli mi, żebym się rozwiodła, czy też żeby partner ode mnie uciekł - wyznała Claudia w swoim najnowszym nagraniu.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Poczuła się zmuszona do przedstawienia kolejnych powodów, dla których nie chce się rozstawać ze swoim panieńskim nazwiskiem - podoba jej się i gdyby je zmieniła, to nie czułaby się komfortowo. Przyznała też, że pomysł połączenia nazwisk może być "koszmarem dla dzieci", ale stwierdziła, że z partnerem "przekroczą ten most, kiedy już do niego dojdą".

Myśleliśmy o naszych nazwiskach z łącznikiem...razem brzmią bardzo fajnie - oświadczyła Claudia.

Dodała, że to nie była kwestia tego, że ona nie zmieni nazwiska dla swojego narzeczonego. Po prostu oboje zdecydowali, że nie będą tego robić.

Najnowsze nagranie Claudii spotkało się z pozytywnym odbiorem. Wiele osób przyznało, że sami podjęli taką decyzję podczas brania ślubu.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Czy ktoś w ogóle zastanowił się, skąd wziął się ten zwyczaj? Kobiety były dosłownie przekazywane w posiadanie mężczyznom - zauważyła jedna z komentujących.
Ja swoje zachowałam, a jestem mężatką od 28 lat - dodała kolejna.
Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić