Niedopasowani w łóżku. Te znaki zodiaku nie dadzą sobie rozkoszy

132

Istnieją pary, które świetnie dogadują się w życiu codziennym, jednak w sypialni raczej między nimi nie iskrzy. Po prostu mają inne temperamenty, potrzeby i podejście do spraw związanych z seksem. Często ta kwestia może zaważyć na zakończeniu relacji. Jeśli wierzysz w astrologię, sprawdź, które znaki zodiaku są najbardziej niedopasowane w łóżku.

Niedopasowani w łóżku. Te znaki zodiaku nie dadzą sobie rozkoszy
Znaki zodiaku niedopasowane w łóżku (Getty Images, bymuratdeniz)

Satysfakcjonujące życie seksualne jest dla wielu osób jedną z najważniejszych kwestii w związku. Jednak niektóre pary, choć świetnie dopasowane pod innymi względami, nie mogą dogadać się w sypialni. Najczęściej wynika to z zupełnie różnych potrzeb. Istnieją pary znaków zodiaku, u których istnieje duże prawdopodobieństwo wzajemnego rozczarowania w sypialni. 

Panna i Waga 

Panna przeważnie traktuje seks jako sposób rozładowania napięcia i podchodzi do niego dość rutynowo. W duszy tego znaku zodiaku trudno szukać romantyzmu, który sprawi, że łóżkowe zbliżenia zamienią się w miłosne uniesienia. Z kolei takie podejście wyznaje zodiakalna Waga. Charakteryzuje się dość wysokim libido, a w sypialni jest czuła i namiętna. Od Panny nie otrzyma pełnego zaangażowania, którego oczekuje. Nie pomoże nawet tworzenie nastroju i zakładanie pięknej bielizny. 

Rak i Byk 

W tym wypadku tworzy się podobna sytuacja do wcześniej opisywanej zodiakalnej pary. Według Raka między miłością a seksem można postawić znak równości. Dla niego te dwie kwestie nie istnieją bez siebie. Jest również bardzo uczuciowy i nawet w łóżku potrafi się wzruszać oraz dzielić z partnerem swoimi emocjami. Z kolei zodiakalny Byk nie jest tak wylewny i czuły, a do wszystkich sfer życia ma zdroworozsądkowe podejście. Dlatego emocjonalność Raka szybko zacznie go wykańczać. 

Baran i Bliźnięta 

W wypadku tej pary sytuacja przedstawia się nieco inaczej. Baran przeważnie lubi dominować, czasem nawet w agresywny sposób. Bliźnięta mogą być z początku tym zaintrygowane, jednak po czasie zacznie przeszkadzać im brak prawa głosu. Osoby z spod tego znaku szybko pokażą, że nie można nimi rządzić, także w sypialni. To wywoła między partnerami napięcie, a nawet poważniejsze kłótnie. 

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Astrologia kontra astronomia. Dlaczego twój znak zodiaku jest inny
Autor: ORY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić