Dominika Frydrych
Dominika Frydrych| 

Nienawidziła swojego brzucha. Niewiarygodne, czego dokonali lekarze

7

Kylee Austin jest 34-letnią instagramerką i mamą trójki dzieci. Kobieta ma za sobą ciążę bliźniaczą. Pozostał jej po niej obwisły brzuch, którego nie była w stanie się pozbyć. Kylee wstydziła się swojego ciała, postanowiła jednak przejść drogą operację. Efekty są niewiarygodne!

Nienawidziła swojego brzucha. Niewiarygodne, czego dokonali lekarze
34-latka postanowiła poddać się operacji plastycznej brzucha (Instagram, Instagram)

Kylee Austin śledzi na Instagramie już niemal 34 tysiące osób. Kobieta zdobyła popularność w sieci, dzieląc się z odbiorczyniami swoją codziennością, przede wszystkim w kontekście macierzyństwa. Kylee jest matką trójki dzieci, z których dwoje to bliźniaki.

Tak wyglądała po ciąży. Podjęła decyzję o operacji

Instagramerka ujawniała swoje zmagania z ciałem po drugiej ciąży i porodzie. Kobieta pierwszy raz pomyślała, że może mieć bliźniaki, kiedy w ósmym tygodniu ciąży jej mąż zażartował, że w jej brzuchu musi być dwójka. Kylee skonsultowała się ze swoim lekarzem, który potwierdził to, co partnerowi podpowiadała intuicja. Druga ciąża rzeczywiście okazała się bliźniacza. Jak opisuje Kylee, to doprowadziło ją do łez.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ciąża sprawiła, że jej ciało - wcześniej szczupłe i wysportowane - całkowicie się zmieniło. Po porodzie młoda mama jeszcze długo wyglądała, jakby była w zaawansowanej ciąży.

Kylee pokazała zdjęcia z zabiegu. Ostrzega wrażliwych odbiorców

Kylee za wszelką cenę próbowała wrócić do dawnej figury, jednak bez powodzenia. Wpływało to mocno na jej samopoczucie i komfort. Kobieta dużo ćwiczyła, żeby wzmocnić mięśnie brzucha, ale ostatecznie postanowiła oddać się w ręce lekarzy i przeprowadzić operację plastyczną.

Efektami dzieliła się na swoim instagramowym profilu. Kylee opublikowała tam również zdjęcia z zabiegu usuwania wiszącej na brzuchu skóry, ostrzegając jednak, że nie są one przeznaczone dla osób wrażliwych.

Moja "przemiana mamusi" dobiegła końca. Tak się cieszę, że mogę zrobić kolejny krok w kierunku całkowitego wyleczenia! - napisała pod zdjęciem ze szpitala.

Instagramerka pokazała na swoim profilu całą swoją drogę do szczupłej sylwetki, która wymagała nie tylko operacji, ale i wielu treningów.

Odsłonięcie mojego nowego pępka jest jak odrodzenie i zrzucenie starej skóry. Jestem wdzięczna za mamę, która dała mi pierwszy pępek, i chirurga, który pomógł mi odzyskać drugi - napisała, pokazując swoje postępy.

Dzisiaj chwali się zupełnie płaskim brzuchem. Dzięki pokazaniu swojej całej drogi do wymarzonej figury, zyskuje coraz większą popularność.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Prosty przepis na domową pizzę. Idealne danie w 15 minut
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić