Marta Kutkowska
Marta Kutkowska| 

Niesamowite zdjęcia bliźniąt. Stało się to chwilę po porodzie

35

Ta historia mogła skończyć się tragicznie. Bliźniacza ciąża Laury Hough była zagrożona. Problemy z łożyskiem spowodowały, że jedno z dzieci było niedożywione. Lekarze bali się, czy dziewczynka w ogóle przeżyje poród.

Niesamowite zdjęcia bliźniąt. Stało się to chwilę po porodzie
Zdj. ilustracyjne. (Getty Images)

Historia tego rodzeństwa wyciska łzy. Maluszki urodziły się w 30. tygodniu ciąży przez cesarskie cięcie. Lekarze podjęli taką decyzję, by ratować mniejsze z dzieci. Dziewczynka nie dostawała wystarczająco dużo pokarmu, ze względu na chorobę łożyska.

700 gramów strachu

Los okazał się przewrotny. Ważąca 700 gramów dziewczynka Neve okazała się zdrowa, za to jej braciszek, Louie, zachorował po porodzie na zapalenie płuc. Maleństwa musiały zostać rozdzielone.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Przez kilka tygodni dzieci znajdowały się w osobnych inkubatorach, gdzie były poddawane specjalistycznym terapiom. Na szczęście, wcześniaki powoli wracają do zdrowia.

W ramionach brata

Okazało się, że rozdzielone rodzeństwo tęskniło za sobą. Teraz, gdy ich stan się poprawił, lekarze położyli je obok siebie w inkubatorze i stał się cud. Ważący około 1,5 kg Louie, zaczął tulić maleńką siostrzyczkę.

Rodzice wciąż nie mogą uwierzyć, że historia ich dzieci skończyła się szczęśliwie. Teraz nie mogą się doczekać, kiedy będą mogli zabrać maluchy do domu. Na razie rodzeństwo wciąż jest poddawane obserwacji.

Zobacz także: Eskorta na porodówkę. Niecodzienna sytuacja w Toruniu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić