aktualizacja 

Odwiedziła rodziców chłopaka. Nagranie z toalety ma ponad 3 mln odsłon

203

Kennedy Calwell ma za sobą wyjątkowo krępującą wizytę w domu swojego chłopaka. Kanadyjka zamieściła na TikToku wideo przedstawiające skutki incydentu w toalecie. Filmik został już wyświetlony miliony razy.

Odwiedziła rodziców chłopaka. Nagranie z toalety ma ponad 3 mln odsłon
Kennedy Calwell zamieściła wideo (TikTok)

Pierwsze wizyty w domu rodzinnym partnera, czy partnerki to dla wielu stresujące przeżycie. Przekonała się o tym Kennedy Calwell, która wraz ze swoim chłopakiem odwiedziła po raz pierwszy jego rodziców w Kanadzie. Wszystko było w jak najlepszym porządku do czasu, kiedy Kanadyjka musiała skorzystać z toalety.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Święta jak tykająca bomba. Lekarz o tym, czego unikać

Podczas wizyty w toalecie spełnił się jeden z największych koszmarów niejednego człowieka. Po wypróżnieniu się Kennedy Calwell nacisnęła przycisk spłuczki, jednak ten nie zareagował. Kanadyjka nie miała możliwości spłukania, co było dla niej niezwykle krępujące. Nie chciała jednak wołać nikogo do pomocy, dlatego sama zajęła się problemem. Efekty "naprawy" zamieściła w formie krótkiego nagrania wideo na TikToku.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Kennedy zdjęła pokrywę toalety, aby spróbować naprawić spłuczkę. Chwilę później bardzo żałowała podjęcia tej decyzji. W trakcie zdejmowania ceramiczna pokrywa wyślizgnęła się jej z rąk i roztrzaskała się na wiele elementów na ziemi. Niestety Kanadyjce nie udało się rozwiązać problemu, dlatego i tak musiała zawołać swojego chłopaka.

Kanadyjka podzieliła się swoją komiczną i jednocześnie wstydliwą historią na TikToku. Jej nieco ponad minutowe wideo okazało się prawdziwym hitem. W 9 dni materiał został wyświetlony przez internautów z całego świata ponad 3,2 miliona razy. Pod nagraniem pojawiły się tysiące komentarze, w których autorzy pocieszali Kennedy i jednocześnie żartowali z całej sytuacji.

Albo będziesz dziewczyną, którą poślubi, albo historią, którą opowiadają jego żonie w każde Boże Narodzenie. Żadnych innych opcji - stwierdził komentujący.
Uciekaj z domu i nigdy więcej z nimi nie rozmawiaj! - zażartowała internautka.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić