Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KOH
|

Oto zodiakalni geniusze. Sprawdź, czy się do nich zaliczasz

73
Podziel się:

Każdy znak zodiaku jest na swój sposób wyjątkowy. Okazuje się jednak, że posiadaczy pewnych znaków cechuje wyjątkowa i ponadprzeciętna inteligencja. Przekonaj się, o których z nich mowa.

Oto zodiakalni geniusze. Sprawdź, czy się do nich zaliczasz
Jaki jest twój znak zodiaku? (Adobe Stock) (stevanovic igor)

Każdy z 12 znaków zodiaku charakteryzuje się pewnymi wyjątkowymi cechami i umiejętnościami. Wśród nich są jednak takie, których posiadaczy określilibyśmy mianem geniuszy. Bardzo dobrze potrafią nie tylko wykorzystywać swoje liczne talenty, ale przede wszystkim kochają zdobywać wiedzę z różnorodnych dzień nauki.

Baran

Wsiąkasz wiedzę jak gąbka. Co więcej, jesteś kreatywny i nigdy nie brak ci nowych pomysłów. Rozwiązanie nawet pozornie najtrudniejszych problemów, przychodzi ci niemal naturalnie. Jako przywódca realizujesz się nie tylko podczas spotkań koleżeńskich, ale także w pracy.

Panna

Jeśli urodziłeś się pod znakiem panny, to wiedz, że masz mnóstwo talentów. Po pierwsze, kochasz się uczyć, a zdobytą wiedzę z łatwością wykorzystujesz w codziennych sytuacjach. To zaś sprawia, że potrafisz połączyć różne dziedziny nauki w jedną spójną całość. Twój umysł to prawdziwa encyklopedia.

Skorpion

Jesteś niesamowicie spostrzegawczy, a twoją niebywałą siłą jest determinacja. Odnajdujesz się niemal w każdej sytuacji. Masz pod kontrolą nie tylko swoje życie zawodowe, ale i prywatne. Nawet jeśli chwilowo zmagasz się z problemami, dążysz do jak najszybszego powrotu do balansu i stabilizacji we wszystkich dziedzinach życia.

Waga

Uwielbiasz się uczyć. Masz szeroki zakres wiedzy i bardzo dobrą pamięć. Doskonale pamiętasz wiele szczegółów z przyszłości. Uwielbiasz towarzystwo innych ludzi. Z przyjemnością opowiadasz im zabawne anegdotki i inteligentne dowcipy.

Wodnik

Jesteś prawdziwym wizjonerem. Wszystko, co nieznane, dziwne, nietypowe jest dla ciebie fascynujące. Cenisz sobie wiedzę i często podkreślasz ogromną rolę nauki w życiu człowieka. Uwielbiasz tworzyć i zaskakiwać. Jesteś wszechstronny, więc przychodzi ci to bez najmniejszego problemu.

Zobacz także: Astrologia kontra astronomia. Dlaczego twój znak zodiaku jest inny
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(73)
Wanda
4 tyg. temu
Proszę o pomoc dla znajomej która choruję na schizofrenię, proszę o sms o treści pomoc 7094 na numer 75165 koszt to 6.15. fundacja Avalon. Jest bardzo uboga i wiem że sytuacja osób chorych psychicznie w Polsce jest fatalna. Nikt nie chce zatrudnić takiej osoby bo się nigdzie nie nadaje.
Hmmmm
4 miesiące temu
Mam taką prośbę do wszystkich geniuszy, nie piszcie: z pod, menty, na prawdę, itp., itd. O błędach interpunkcyjnych nawet nie wspomnę, miejsca brak. Geniusz chyba jest w stanie ogarnąć gramatykę, ortografię i interpunkcję ojczystego języka?
Iwi
4 miesiące temu
"Doskonale pamiętasz wiele szczegółów z przyszłości".A to ciekawe!Jak można pamiętać coś co się jeszcze nie wydarzyło???
Oj, ludzie
4 miesiące temu
Jasne, wystarczy się urodzić pod jakimś znakiem zodiaku i już.
Koziorożec
4 miesiące temu
Ja jestem the Best 😀
JKK
4 miesiące temu
Gąbka nie wsiąka lecz wchłania, a to coś co gąbka wchłania, wsiąka w gąbkę. Ucz się Jasiu.
Zawiedziony
4 miesiące temu
Najgorsze to są chyba ryby.
Seticzek
4 miesiące temu
A raki to co? Też wchłaniamy wiedzę bardzo szybko
Strzelec
4 miesiące temu
To ja nie jestem. (:(:(:
Sheeesh
4 miesiące temu
Ja jestem bykiem i lepiej uczę się od mojego brata, który jest panną
Skorpion
4 miesiące temu
Nic dodać, nic ująć.
Wielorybek
4 miesiące temu
Ryby🐟🐟!
dccs
4 miesiące temu
Geniuszem raczej nie zostanie się w szkole. Wszystko zalezy od zainteresowania i pasji. Nasza oświata wymaga reformy i wymiany ludzi nią zarządzających. Powinno się zmienić system edukacji, który jest nastawiony na produkcję uległych pracowników i urzedników, zależnych od Państwa lub których można później ograbić podatkami i różnymi mechanizmami marnotrawstwa. Dlaczego w szkołach nie uczy się zarządzania pieniędzmi, skutecznego inwestowania? Dlaczego tak słabo stawia się na przedsiębiorczość? Przeczytajcie sobie ksią.żke "Emer.ytura nie jest Ci potzerbna"? by umieć zbudować sobie bezpieczeństwo finansowe.
zodiakalny ge...
4 miesiące temu
No cóż już teraz nie ukryję swojej inteligencji, a tak była szansa, że się nie wyda:-)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić