Pan młody zażartował na weselu. Dzień później usłyszał o rozwodzie

161

Jedna z internautek podzieliła się w sieci historią swojego bardzo krótkiego małżeństwa. Zdecydowała się na rozwód jeszcze w trakcie przyjęcia weselnego. Powodem był kiepski żart jaki zrobił pan młody. Teraz kobieta zastanawia się, czy jej reakcja nie była przesadzona.

Pan młody zażartował na weselu. Dzień później usłyszał o rozwodzie
Żart pana młodego na ślubie. (Pixabay)

Panna młoda napisała do portalu Slate.com, który prowadzi kolumnę z poradami. Opowiedziała o swoim bardzo krótkim małżeństwie i chciała poznać zdanie innych. Dzięki portalowi Reddit jej historia stała się viralowa.

Rozwód po jednym dniu

Napisała, że wyszła za mąż przed Świętami Bożego Narodzenia, ale liczyła, że pod koniec stycznia małżeństwo zostanie anulowane. Wszystko przez zachowanie jej męża.

Panna młoda zaznaczyła, że początkowo w ogóle nie chciała brać ślubu. Jednak w 2020 roku jej chłopak jej się oświadczył i wtedy postanowiła zgodzić się na małżeństwo. Para podzieliła się obowiązkami i zaczęła przygotowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ile dać do koperty na wesele? Pada najczęściej jedna kwota

Kobieta od początku powtarzała, że ma jedną zasadę: nie toleruje obrzucania ciastem, czy wcierania go w twarz w ramach żartu. Sądziła, że jej partner to zapamięta i uszanuje jej decyzję. Niestety stało się zupełnie na odwrót.

Zamiast tego podczas przyjęcia złapał mnie za głowę i wcisnął mi twarz w tort — wspominała kobieta.

Okazało się, że pan młody planował swój żart od dawna. Wiedział, że tort ulegnie zniszczeniu i przygotował zapasowe babeczki. Panna młoda nie zrozumiała tego dowcipu i natychmiast opuściła własne przyjęcie. się i opuściła przyjęcie.

Mam silną klaustrofobię po wypadku samochodowym, w którym brałam udział kilka lat wcześniej. Gdy moja twarz zmiażdżyła tort, spanikowałam. Wszyscy mówią, że popełniam błąd, reagując w ten sposób i sama zaczęłam się zastanawiać, czy mam rację - pisze kobieta.

Internauci poparli decyzję panny młodej i przyznali jej rację. Pan młody wiedział o wypadku, o traumie i prośbie swojej partnerki. Wszystko to zignorował, żeby tylko móc zażartować na weselu.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić