Paulina Młynarska pokazała zdjęcie po mastektomii: 12 dni po operacji

53

Paulina Młynarska niejednokrotnie zabierała głos na temat operacji podwójnej mastektomii, której poddała się ze względów zdrowotnych. Tym razem jednak dziennikarka zaskoczyła nawet swoich wiernych widzów, publikując fotografię wykonaną 12 dni po operacji.

Paulina Młynarska pokazała zdjęcie po mastektomii: 12 dni po operacji
Paulina Młynarska pokazała zdjęcie po po podwójnej mastektomii. Podzieliła się przy okazji swoimi refleksjami na temat kobiecości (AKPA, fot.M.Baranowski)

Paulina Młynarska zdecydowała się poddać podwójnej mastektomii z rekonstrukcją piersi. Dziennikarka mówiła otwarcie o powodach, dla których odważyła się na tak poważny zabieg. Jak tłumaczyła, wyniki badań wskazały, że istnieje u niej wysokie ryzyko zachorowania na złośliwego raka piersi.

Paulina Młynarska – mastektomia. Dziennikarka pokazała odważne zdjęcie

Dziennikarka postanowiła opublikować na Instagramie swoje zdjęcie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że fotografia została wykonana zaledwie 12 dni po operacji. Młynarska podkreśliła, że w tamtym okresie wciąż odczuwała silny fizyczny ból.

To zdjęcie zrobiłam sobie 12 dni po operacji podwójnej mastektomii z rekonstrukcją piersi. W wielkim, nie do opisania, fizycznym cierpieniu – napisała Paulina Młynarska na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Paulina Młynarska podzieliła się także wiadomością, która bez wątpienia ucieszy jej fanów – zamierza wydać książkę na temat historii własnego leczenia. Zaapelowała również do obserwatorek swojego profilu, aby zawalczyły o przynależne sobie prawa i wyraziła żal, że to często same kobiety utrwalały opresyjny dla nich system.

Czytając komentarze kobiet, po tym jak podzieliłam się tym faktem w mediach, zachęcając po prostu do badań kontrolnych, postanowiłam, że wydam książkę. (...) Były zarazem więźniarkami i strażniczkami systemu. A my, jak dotąd, przeważnie jesteśmy ich nieodrodnymi spadkobierczyniami. To, co się dzieje z prawami kobiet w Polsce po 1989 roku, jest tego niezaprzeczalnym dowodem – podkreślała Paulina Młynarska w opisie zdjęcia na Instagramie.
Zobacz także: Zobacz też: "Zostałam bez kasy i bez pracy". Paulina Młynarska o swoim kryzysie
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić