aktualizacja 

Po 35 latach włożyła swoją suknię ślubną. Nagranie reakcji męża to hit

7

Pat Trenkle pomagała córce w przygotowaniach do ślubu. Było to dla niej bodźcem, by sięgnąć po własną suknię z wyjątkowego dnia. To, jak zachował się jej mąż, jest wręcz niesamowite. Jego reakcja to nasza DziennaDawkaDobregoNewsa.

Po 35 latach włożyła swoją suknię ślubną. Nagranie reakcji męża to hit
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Część kobiet nie rozstaje się ze swoją suknią ślubną. Później co jakiś spoglądają na weselne kreacje i wracają myślami do magicznego dnia.

Tak było w przypadku Pat Trenkle. Kobieta postanowiła sięgnąć po swoją suknię ślubną po 35 latach. Chciała pokazać kreację córce, która akurat przygotowywała się do wesela.

Wciągnęła suknię, która mimo upływu czasu, pasowała idealnie. - Na ślubie dostałam wiele komplementów dotyczących mojej sukienki. Teraz wygląda trochę na przestarzałą, ale myślę, że jest naprawdę ładna - zaznaczyła Pat w rozmowie z portalem insider.com.

Następnie uznała, że dobrym pomysłem będzie zaskoczenie męża. Ubrana w biały strój, trzymając w rękach bukiet kwiatów, zaczęła schodzić po schodach. Wyglądała tak, jakby za chwilę miała stanąć przed ołtarzem!

Odkurzyła suknię ślubną. Co za reakcja męża!

Chris, mąż Pat, był niesamowicie poruszony widokiem swojej żony w sukni ślubnej. Jego reakcja została nagrana. Możemy zobaczyć, jak kładzie rękę na piersi i mówi, że zaraz się popłacze.

Nic się nie zmieniłaś - wydusił z siebie Chris.

Pat była zdziwiona tym, jak postąpił jej ukochany. Przewidywała bowiem, że parsknie śmiechem. Tymczasem widok żony w sukni ślubnej najwidoczniej chwycił go za serce.

Filmik z reakcją Chrisa pojawił się na TikToku. Nagranie jest prawdziwym hitem. Obejrzano je już przeszło 3,5 mln razy!

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić