aktualizacja 

Pokazała ciążowy brzuch. Tak zareagowali ludzie

18

TikTokerka pokazała na jednym z filmików swój brzuch w 39. tygodniu ciąży. Jest on wyjątkowo duży. Internauci szybko zaczęli komentować, że pewnie spodziewa się bliźniąt lub trojaczków. Kobieta wyjaśniła, że dziecko jest tylko jedno. Podała także powód nietypowego wyglądu brzucha.

Pokazała ciążowy brzuch. Tak zareagowali ludzie
TikTokerka pokazała swój brzuch w 39. tygodniu ciąży. (TikTok)

Michelle jest fryzjerką i tiktokerką. Urodziła czwórkę dzieci i w mediach społecznościowych chętnie opowiada o swojej dużej rodzinie. Najmłodsze dziecko przyszło na świat całkiem niedawno i kobieta relacjonowała na TikToku przebieg niemal całej ciąży.

"Chyba będzie pięcioro dzieci"

Jedno wideo szczególnie zwrócił uwagę internautów. Pokazała na nim swój brzuch w 39. tygodniu ciąży. Wszyscy byli zszokowani jego nietypową wielkością i dopytywali, czy na pewno jest to tylko jedno dziecko.

Chyba będzie pięcioro dzieci
Tylko jedno? W którym ty jesteś tygodniu?!
Trojaczki!

- czytamy w komentarzach.

Michelle zaprzeczyła zszokowanym obserwatorom. Powiedziała, że spodziewa się tylko jednego dziecka, które dla niej będzie czwartym. Na szczęście pod jej filmikami pojawiły się także komentarze pełne komplementów i zrozumienia dla tej nietypowej sytuacji.

Dlaczego Michelle ma tak duży brzuch? Na to może mieć wpływ kilka czynników. U każdej kobiety będzie wyglądało to inaczej

Często zależy to od budowy ciała kobiety. U kobiet szczupłych ciąża staje się widoczna wcześniej. Brzuchy pań, które mają wyćwiczone, silne mięśnie trzymające macicę, będą wydawać się mniejsze.

Często zależy to także od wagi i tempa przybierania na wadze. U pulchniejszych kobiet brzuch będzie mniej widoczny.

Wpływ ma także położenie macicy oraz liczba przebytych ciąż. Panie, które były już w ciąży będą miały bardziej zarysowany brzuch i pojawi się szybciej. Ma to związek z tym, że mięśnie macicy są już nieco rozluźnione.


Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Kierowcy zapłacą nawet dwa razy więcej - duże zmiany we wrześniu
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić