Pokojówka ścieliła łóżko. Rozpłakała się, gdy odkryła, co jest pod prześcieradłem

702

Do sieci trafiło nagranie z niewielkiego hoteliku w Stanach Zjednoczonych. Widzimy na nim pokojówkę, która podczas wymiany pościeli znalazła pod prześcieradłem "prezent". Znalezisko doprowadziło ją do łez. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Pokojówka ścieliła łóżko. Rozpłakała się, gdy odkryła, co jest pod prześcieradłem
Pokojówka rozpłakała się, gdy zobaczyła, co jest pod prześcieradłem (YouTube)

Akcja dzieje się w mieście Sundance w stanie Wyoming w jednym ze skromnych pensjonatów. Najpierw jesteśmy świadkami rozmowy z właścicielką tego miejsca, która bardzo chwali swoją pracownicę. Pokojówka była w bardzo trudnej sytuacji, nie miała za co żyć. Kobieta postanowiła dać jej szansę i się nie zawiodła.

Pracownik idealny

Trafiła bowiem na świetnego pracownika. Pokojówka nie tylko sumiennie wykonuje wszystkie obowiązki, jakie jej powierzono, ale także sama wychodzi z inicjatywą. Szefowa chwali ją np. za doskonałą organizację, która przekłada się także na życie zawodowe. Czyste ręczniki dla gości w tym hotelu nigdy wcześniej nie były tak pięknie ułożone.

Słysząc to Josh i Kyle z kanału Give Back Films postanowili zrobić pokojówce niespodziankę. Mężczyźni nagrywają wzruszające filmiki, za pośrednictwem których pokazują, jak pomagają potrzebującym ludziom. Youtuberzy wręczają bezdomnym pieniądze, zostawiają duże napiwki chwalonym przez szefów pracownikom, płacą potrzebującym za benzynę czy wręczają sto dolarów artystom ulicznym. Ich kanał obserwują w tym momencie 573 tys. ludzi.

Co pokojówka znalazła pod prześcieradłem?

Dla skromnej pokojówki przygotowali upominek o wartości 500 dolarów. Z banknotów ułożyli wachlarz. Zostawili również kartkę, na której napisali "To napiwek. Przyjemności!". Całość przykryli natomiast prześcieradłem. Następnie zamontowali w pokoju niewielką kamerę z mikrofonem, by obserwować reakcję kobiety.

Nie zawiedli się, ponieważ reakcja pokojówki była wzruszająca. Kobieta zakryła dłonią usta, zamarła, po czym zaczęła płakać ze wzruszenia i długo nie mogła się pozbierać. Gdy mężczyźni weszli do pokoju, powiedziała, że nie może przyjąć takiej kwoty. Ostatecznie udało się ją jednak przekonać. Tym bardziej że do akcji włączyli się inni pracownicy hotelu, którzy krzyknęli: "Zasługujesz na to. Świetnie pracujesz".

Zobacz także: "Farma" Polsat szuka uczestników nowego show
Autor: KPL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić