aktualizacja 

Pokazała swoje ciało bez retuszu. Fani natychmiast zareagowali

126

Georgie Clarke to popularna blogerka, która po raz kolejny pokazała, jak jej ciało prezentuje się bez retuszu. Przy okazji podzieliła się z fanami słowami, w których kryje się wyjątkowe przesłanie.

Pokazała swoje ciało bez retuszu. Fani natychmiast zareagowali
Popularna blogerka pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało bez retuszu (Instagram, @georgie.clarke)

Georgie Clarke nie wstydzi się pokazywać swojego ciała bez retuszu. Jest pod tym względem wyróżniającą się modelką, bo pozostałe gwiazdy Instagrama raczej mają z tym olbrzymi problem. Tymczasem blogerka, będąca jednocześnie propagatorką ciałopozytywności w sieci, przekonuje, że kobiece ciało, bez względu na jego kondycję, jest piękne i powinno być bezwzględnie akceptowane przez jego posiadaczkę. Nie powinno także być przyczyną negatywnych, krzywdzących ocen innych, co często widywane jest w sieci.

Blogerka pokazała ciało bez retuszu. Fani przecierali oczy i chwalili ją za odwagę

Georgie Clarke udowadnia, że każda z kobiet ma na ciele miejsca, które uznaje za brzydkie, do czego ma prawo, choć nie powinno to mieć miejsca. Każde ciało jest niedoskonałe, bogate w braki. Każdy człowiek ma na punkcie ciała kompleksy, co nie oznacza, że są to obiektywne sądy.

Obecna kultura promuje idealizm i nienaturalne kształty, a także nienaturalnie idealne ciała, choć takiego nie miała nawet sama Angelina Jolie, gdy była na topie. Każdy z nas ma rozstępy czy cellulit. Nie powinno to być powodem do wstydu. Tak wygląda kobieta - tak wygląda człowiek!

Cellulit, dołeczki, rolki i wszystkie inne urocze rzeczy... Jesteś godna kochania obu wersji siebie - przekonuje na Instagramie blogerka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić